x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Çocuk Yürüteçleri ile Yürüme Egzersizleri

Cerebral Palsy ya da çeşitli kas ve iskelet hastalıkları, çocukların hareket olanaklarını kısıtlıyor ve onların gündelik yaşamda farklı zorluklarla karşılaşmalarına neden oluyor. Bu sorunların üstesinden gelebilmek adına çocuklara bazı rehabilitasyon tedavileri uygulanıyor.

Bu uygulamalarda da değişik araçlardan yararlanılıyor. Engelli çocuk yürüteçleri bu araçlar arasında ayrıcalıklı bir yer tutuyor. Çocukların yürümelerine destek olmak ve kaslarını güçlendirmek için imal edilen çocuk yürüteçleri farklı gereksinimler göz önünde bulundurularak üretiliyor. Bu yüzden de çeşitli çocuk yürüteçleri bulunuyor.

Çocuk Yürüteci Seçmenin Ayrıcalıkları

Engelli çocuk yürüteçleri modellerinden birine sahip olmak isteyenler, Tekerlekli Sandalyeci farkıyla miniklerin yaşamına değer katacak ürünlere tek tıkla sahip olabiliyor. Tercih edeceğiniz çocuk yürüteçleri modellerinin çocukların boylarına uygun olması ya da ayarlanabilir olması büyük bir avantaj oluşturuyor. Ayrıca çocukların düşmemesi ve kolay hareket edebilmeleri için çocuk yürüteçleri modellerinde bel ve kalça desteklerinin bulunması da önem arz ediyor. Çocuk yürüteçleri tekerlekli ya da tekerleksiz olmak üzere iki farklı şekilde imal ediliyor. Hangi tür çocuk yürüteçleri seçileceğinin önceden belirlenmesi tavsiye ediliyor. Çocuk yürüteçleri modellerinin tutacak yerlerinin yumuşak malzemeden yapılmış olması, çocukların ellerinin zarar görmemesi ve rahat kullanılabilmesi açısından önem taşıyor. Hareket kolaylığı için yürütecin hafif ama dayanıklı malzemeden yapılmış olması çocuklara yardımcı olan bireyler için önemli bir artı oluşturuyor. Alüminyum, hafif ve sağlam yapısıyla bu noktada en önemli ve yaygın kullanılan malzeme olarak öne çıkıyor.

Çocuğunuza En İyi Yürüteç İçin Tekerlekli Sandalyeciyi Seçin

Çeşitli markaların üretmiş olduğu çocuk yürüteçleri modellerini cazip olanaklarla müşterilerine sunan Tekerlekli Sandalyeci, rehabilitasyon gereksinimi olan çocuklara destek sağlıyor. Siz de çocuk yürüteçleri kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir, dilerseniz online alışveriş kolaylığıyla anında sipariş oluşturabilirsiniz. Çocuğunuzun kaslarının ve hareket becerilerinin gelişmesi için gereksinim duyduğunuz çocuk yürüteçleri modellerini, firmamızdan satın alabilirsiniz. Cazip fiyatlarla beklentilerinizi karşılayan Tekerlekli Sandalyeci, aradıklarınıza tek tıkla ulaşarak ihtiyaçlarınıza herhangi bir efor sarf etmeden ulaşmanızı sağlıyor. Nitelikli ürünlerle yaşamı kolaylaştıran çözümler bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.