x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

Çocuk Akülü Sandalye Fırsatları Tekerlekli Sandalyecide

Kas ve iskelet sistemi hastalıkları ya da doğuştan bulunan engelleri nedeniyle hareket etmekte güçlük çeken bireyler, gündelik yaşamlarını normal insanlar gibi sürdürmek isterken büyük zorluklar ile karşı karşıya kalıyor. Yetişkin bireyler bu sorunun üstesinden gelme konusunda daha başarılı olsalar da çocuklarda bu zorluklar iki kat daha olumsuz etki yaratıyor. Engelli ya da hasta çocukların bu sorunlarına çare olabilmek için çocuk akülü sandalye modelleri imal ediliyor.

Çocukların herhangi bir efor gerektirmeden hareket etmelerini sağlayan çocuk akülü sandalye ürünleri, bir akü ve akü tarafından hareket ettirilen bir mekanizmadan oluşuyor. Üzerinde bulunan joystick ile kolayca hareket ettirilebilen çocuk akülü sandalye ürünleri, kolay kontrol edilebilmeleriyle de tercih ediliyor. Fiziksel engeli bulunan çocukların sosyal yaşama katılmalarına ve eğitimlerine devam edebilmelerine de katkı sunan çocuk akülü sandalye ürünleri, ebeveynler için de kolaylık sağlıyor.

Çocuk Akülü Sandalye İçin Doğru Adres: Tekerlekli Sandalyeci

Çocuk akülü sandalye almak isteyenler için Tekerlekli Sandalyecide pek çok olanak bulunuyor. Modeller arasından doğru kararı verebilmek için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Alınacak sandalyenin çocuğa uygun olması, boyun ve bel desteği sağlaması, istenilen oturma pozisyonlarını rahatça sağlaması, emniyet kilidi sistemine sahip olması, akü ömrünün ve tek seferde gidebileceği mesafenin uzun olması, hafif ama aynı zamanda da dayanıklı olması çocuk akülü sandalye almadan önce gözden kaçırılmaması gereken noktalar olarak sıralanıyor. Birbirinden kaliteli markaların çocuk akülü sandalye modellerini bir arada satışa sunan Tekerlekli Sandalyeci ile siz de çocuğunuzun gereksinim duyduğu akülü sandalyeye kolayca sahip olabilirsiniz.

Çocuk Akülü Sandalye Seçiminde Ön Plana Çıkan Markalar

Çocuk akülü sandalye almadan önce dikkat edilmesi gereken noktalar arasında doğru marka seçimi de önem arz ediyor. Bilinirliği yüksek ve kaliteli markalar, daha uzun süre kullanılabilecek ürünler sunuyor. Çocuk akülü sandalye konusunda Wollex, Fulmaks ve Invacare markaları en sık tercih edilen markalar arasında bulunuyor. Her yaştan çocuğun rahatça kullanabileceği, kolay ayarlanabilen ve dayanıklı çocuk akülü sandalye ürünleriyle bu markalar ebeveynlerden de büyük ilgi görüyor.Doğuştan veya sonradan gelişen sağlık sorunları, özellikle de kas iskelet sistemi ile sinir sistemi hastalıkları nedeniyle pek çok minik yaşamını bir kısmını tekerlekli sandalye ile geçirebilir. Tekerlekli sandalye, geçici ya da kalıcı şekilde yürüme yetisini kaybetmiş olan çocukların konforlu ve güvenli hareketi için son derece önemlidir. Günümüzde teknolojik üretim imkanlarıyla geliştirilen ve sunduğu özelliklerle aileler gibi çocukların hayatını da oldukça kolaylaştıran çocuk akülü tekerlekli sandalye modelleri kaliteden şaşılmaması gereken bir alandır. Siz de üstün kaliteyi uygun fiyatla birleştirdiğimiz çocuk akülü tekerlekli sandalye kataloglarımızda kendi durumunuz özelinde en ideal olanı bulabilir, çocukların özgürlüğüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri

Her ne kadar yetişkinliklerin farklı nedenlerle tekerlekli sandalye kullanım oranı daha yüksek gibi görünse de tam tersi kısmen veya tamamen tekerlekli sandalye ile hareket etmek durumunda olan çocukların sayısı hiç de azımsanacak düzeyde değildir. Miniklerin özgür bir yaşam sürmesi, eğitim veya rehabilitasyon sürecine dahil olması, sosyalleşmesi, kısaca yaşamın keyfini çıkarması doğru çocuk akülü tekerlekli sandalye seçimine bağlı olabilir. Her model farklı özelliklerle bağımsız deneyimler sunmakta, çocuğun fiziksel ve zihinsel durumuna en uygun modeli araştırmak gerekmektedir.

Engelli ya da rahatsızlığı olan çocuklar için dizayn edilen farklı çocuk akülü tekerlekli sandalye modellerinde motor gücü ve akü değeri en belirgin ayırt edici kriterlerden biridir. Çocuğun hangi ortamlarda bulunduğu, ne kadar hızlı manevra yapması gerektiği, günlük yaşamda nasıl bir hız kazanması gerektiği farklı motor değerleri arasından seçim yapmayı kolaylaştıracak kriterler olabilir. Wollex, Fulmaks ve Invacare gibi bu alanda öne çıkan markaların farklı akü ve motor kapasitesi değerine sahip modelini sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Seçilen tekerlekli sandalyenin boyut, akü tipi, şarj ömrü, omurga destekleri gibi farklı özellikleri doğrultusunda detaylı bir inceleme yapılması ve en doğru karar verilmelidir. Modeller arasından doğru seçimi yaptığınıza emin olmak yalnızca uzun ömürlü bir kullanım ile tasarruf sağlamak için değil, çocukların güvenliği ve rahatlığı için de son derece önemlidir. Bu çerçevede her modelin özelliklerine göre farklı fiyatlarda olduğunu görebilirsiniz. Bir kere alınacak ve uzun süre boyunca çocuğun özgürlüğünü sağlamada en büyük yardımcısı olacak bu ürünleri fiyattan ziyade özelliklerine odaklanarak değerlendirmeniz önerilir.

Öte yandan pek çok aile için doğru çocuk akülü tekerlekli sandalye modelini temin etmede maliyet de son derece önemli bir konu olmaktadır. Bunu bilen ve her zaman kalite gibi memnuniyet için de hizmet vermeye devam eden ekibimiz ise çocuk akülü tekerlekli sandalye konusunda aynı ürün için en uygun fiyat seçeneklerini sunar. Siz de arzu ettiğiniz modeli güvenle ve en rahat şekilde almak için tek tuşla sipariş verebilir, indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

En İyi Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri

Markaların bilinirliği yalnızca en yeni özelliklere erişim sağlamalarından değil, uzun ömürlü bir kullanım ömrü vaat eden dayanıklılığından da ileri gelir. Sizlere tanıttığımız tüm çocuk akülü tekerlekli sandalye modellerinde dünya genelindeki kullanıcılar tarafından kabul görmüş ve onay almış olan öncü markalara yer verilir. Böylece miniklerin ortopedik sağlığı gibi özgürlüğü için de en iyi özelliklere sahip tasarımı bulmanız da en güvenilir şekilde hemen almanız da mümkün hale gelir.

Siz de tüm çocuk akülü tekerlekli sandalye tasarımlarını hemen inceleyebilir, boyun desteğinden oturma desteğine, ekstra emniyet kemerlerinden yüksek akü kapasitesine kadar öncelik olarak gördüğünüz her özelliği yakından kontrol edebilirsiniz. Güvenle ve neşeyle kullanacağınız yüksek teknoloji tasarımlar için hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.