x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 176 ürün bulunmaktadır.

Elektrikli Tekerlekli Sandalye

Engellerin aşıldığı, tamamen ortadan kalktığı bir dünya için en önemli araçlardan olan tekerlekli sandalyeler, her geçen gün daha da gelişmiş ve teknolojik modellerle karşımıza çıkar. Sağlıklı bir yaşam sürmek ve mutluluk içinde günlük yaşama devam etmek içinse akülü tekerlekli sandalye seçimi ekstra önemli olabilir. Dezavantajlı kişilerin hareket ederken fiziksel engel durumlarını düşünmeksizin yaşamın tadını çıkarması ya da ihtiyaçlarını bağımsız şekilde giderebilmesi için doğru elektrikli tekerlekli sandalyemodeli seçilmelidir. Tüm teknik özellik seçenekleri ve tasarım alternatifleriyle aradığınız akülü tekerlekli sandalyeyi bulmak içinse en doğru yerde olduğunuzu bilmelisiniz. Siz de aradığınız akülü sandalye modellerini en uyguna ve en güvenilir markalardan hemen alabilmek için uzmanlıkla hazırlanan sayfalarımızı tercih edebilirsiniz.

Akülü Sandalye

Toplumdaki pek çok bireyin doğuştan veya sonradan geçirdiği kazalar ya da hastalıklar neticesinde yürüme yetisi ortadan kalkabilir. Bu durumda kısmen veya tamamen yürüyemeyen bireylere en önemli destek akülü tekerlekli sandalye modellerinden gelir. Manuel kullanımın ve geleneksel tasarımların zorlayıcı ya da konforsuz bulunabilen pek çok özelliği bu yenilikçi elektrikli tekerlekli sandalye modellerinde konu dışıdır. Bu sayede hastanın istediği yere gidebilmesi hiç olmadığı kadar kolaylaşır.

Kişilerin tekerlekli sandalyeyi kullanma ihtiyacı farklı nedenlerden ileri gelebilir. Örneğin bazıları için geçici bir durum karşısında kısmen destek sağlayacak bir akülü sandalye modeli yeterli olabilirken, ileri yaş gibi durumlarda düşmeye karşı önlem almak için bu cihazlara gereksinim duyulabilir. İşlevleriyle bireyin tüm ihtiyaçlarını karşılaması gereken akülü tekerlekli sandalye modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Böylece fiziksel duruma ve ihtiyaca göre aranan elektrikli tekerlekli sandalye tasarımını bulmak kolaylaşır. Ancak ortak olarak yürüme yetisi kaybedilmiş olmasına rağmen bağımsız şekilde hareket etmeye devam etmek için tercih edilen bu ürünler, en iyi kalitede ve özenle seçilmelidir.

Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

İş hayatına, sosyal yaşama veya kişisel eğlencelere kesintisiz şekilde devam etmeyi isteyen kişiler için akülü tekerlekli sandalye modelleri kurtarıcı ve yardımcıdır. Ancak bu ürünlerin ortopedik tasarım özellikleri neticesinde farklı fiyat aralıklarına sahip olduğu görülür. Güvenlik de yine dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur olmakta, dilediğiniz yere sorunsuz şekilde gidebilmeniz için hafiflik gibi özellikler de önem taşımaktadır.

Dezavantajlı bireyler için tasarlanan elektrikli tekerlekli sandalye modelleri markaya özgü elektrik motorları ile transfer sağlar ve bu motorların gücüne bağlı olarak aracın farklı hızlarda olması mümkündür. Ayrıca tekerleklerin gücü arttırılarak akülü tekerlekli sandalye modelinin de hızını değiştirebilir, bir başkasının arkadan itmesine gerek kalmadan ulaşıma devam edebilirsiniz. Genel olarak kolçak kısmında yer alan bir çubuk buton, yani joystick ile hareket eden akülü tekerlekli sandalye fiyatları, yine aynı donanım sayesinde yön değiştirebilir. Dış mekanda zorlanmadan hareket etmeye devam etmek için bu manevra yeteneği de önem taşır. İlerleme, geri gitme veya durma komutlarının verilmesini sağlayan butonlar, hızlı tepki verecek şekilde düzenlenmiş olmalı, manevra kabiliyetini desteklemelidir.

6 ila 10 km. gibi hız seviyelerine çıkabilen akülü sandalye modellerinde motorun gücüne bağlı olarak farklı fiyatlar görülebilir. Burada ürünün hangi ortamlarda ve hangi koşullarda kullanılacağına göre seçim yapılması önerilir. Kalabalık mekanlara sıkça dahil olan, dar alanlarda istenmeyen kazalara mahal vermeden geçmek isteyen kişiler, motor gücüne ve joystick manevralarına özen göstererek seçim yapmalıdır. İstenen elektrikli tekerlekli sandalye modeline kolayca sahip olmanız için gerekli olan uygun fiyat avantajı ise firmamızın sunduğu desteğin bir parçasıdır. Elektrikli donanımlar içermesi nedeniyle güvenilir adreslerden alınması şart olan akülü sandalye modellerinde hayal ettiğiniz kaliteyi, beklentileri karşılayan uygun fiyatlarla almak için modellerimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

Elektrikli Tekerlekli Sandalye Modelleri

Sağlam malzemelerden üretilmesi, güvenlik önlemlerine uygun olması, hafifliği ile transferi kolaylaştırması gereken akülü sandalye modelleri seçim aşamasında özenli davranmayı gerektirir. İstenen şekilde hareket etmesi gibi tam zamanında ve sorunsuzca durabilmesi de gereken bu ürünler, kompakt kullanım avantajı için taşınabilir ve katlanabilir bir yapıda alınabilir. Akülü tekerlekli sandalye modellerindeki bu özellikler ürünün üzerinde zaman geçirmediğiniz anlara yöneliktir. Ayrıca vakti geldiğinde saatlerce üzerinde olacağınız elektrikli tekerlekli sandalye modellerinde konfora yönelik özelliklere de dikkat edilmelidir. Ortopedik özelliklerini yeterli bulduğunuz modelleri tercih edebilir, bunlarda istenen sonucu alabilmek adına yastık, minder gibi yardımcı ürünlerden de destek alabilirsiniz.

Gittiğiniz mesafeleri, günlük yaşamda seyahat sıklığınızı ve ulaşım ihtiyaçlarınızı düşünerek akülü sandalye modellerinin motor gücü ve akü kapasitesine odaklanarak seçim yapmanız mümkündür. Fiyatlar hakkında belirleyici rol oynayan bu teknik özellikler, ürünün beyni niteliğindeki joysticklerle de ilişkilidir. Yüksek teknolojiyle üretilen markaları bulmak içinse kataloglarımızın güvenilir akülü tekerlekli sandalye markalarını değerlendirebilirsiniz.

Gün boyu gezmenin ve bağımsız seyahatin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak elektrikli  tekerlekli sandalye fiyatları için uzmanlığımızı tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca ilk günkü yeniliği ve kalitesinde kullanmaya devam edebileceğiniz tasarımları en uyguna almak için sayfalarımızı incelemeye başlayabilirsiniz. Hızdan manevra kabiliyetine, hafiflikten sağlamlığa tüm kriterlerinizi karşılayan tasarımlar için uygun fiyatlarımızla sunduğumuz desteğimizden yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.