x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 65 ürün bulunmaktadır.

Yürüteçler ile Yaşamı Kolaylaştırın

Yaşlılık, kas ve iskelet sistemlerinde bulunan rahatsızlıklar ve daha farklı hastalıklar nedeniyle yürümekte güçlük çeken bireyler, çeşitli antrenmanlar ile bu durumların üstesinden belirli ölçüde gelebiliyor. Ancak bahsedilen antrenmanların yapılabilmesi için de bazı araçlara gereksinim duyuluyor. Bu araçlardan biri olan yürüteçler bireylerin başkasının desteğine gereksinim duymadan hareket edebilmelerini sağlıyor.

Bireylerin yürüme yeteneklerini yeniden kazanabilmelerine yardımcı olan yürüteçler genellikle küçük boyutlu 4 tekerden oluşuyor. Dolgu olmasından dolayı dayanıklı olan bu tekerler sayesinde yürüteçler farklı mekanlarda ve zeminlerde kolayca kullanılabiliyor. Hem taşımasının kolay olması hem de dayanıklı olması için hafif alüminyum malzeme kullanılarak üretilen yürüteçler aynı zamanda kontrolü kaybetmemek için fren sistemleri barındırıyor. Ayrıca çocuklar için imal edilen yürüteçler kalça ve bel desteği de sağlıyor.

En Kaliteli Yürüteçler Tekerlekli Sandalyecide

Yürüme egzersizi yapmak ve hareket ihtiyacını gidermek için yürüteç almayı düşünenlerin başvurabileceği pek çok seçenek bulunuyor. Ancak alınacak yürütecin uzun ömürlü olması ve kullanımdan maksimum yarar sağlaması adına kalite unsurunun göz ardı edilmemesi gerekiyor. Tekerlekli Sandalyeci, çok sayıda markanın üretmiş olduğu yürüteçler ile müşterilerine memnun kalacakları hizmetler sunuyor. Siz de kendiniz ya da çocuğunuz için yürüteç almayı düşünüyorsanız Tekerlekli Sandalyeciyi tercih edebilir, yürüteçler kategorisinde sağladığımız olanaklardan yararlanabilirsiniz. Tekerlekli Sandalyeci tarafından satışa sunulan yürüteçler malzeme kalitesi, kullanışlı yapısı ve garanti olanaklarıyla diğer firmalardan ayrışıyor.

Yürüteç İçin En İyi Markalar

Yürüteç için Comfort Plus ve Wollex markaları ön plana çıkıyor. Küresel boyuta ulaşmayı başarabilmiş bu markaların üretmiş olduğu yürüteçler arasından yapılacak seçim, alınacak ürünün ömür boyu kullanılabilmesini olanaklı kılıyor. Siz de Tekerlekli Sandalyeci web sitemizdeki yürüteçler kategorisinden bu markaların ürünlerini inceleyebilir ve online alışveriş olanağıyla kolayca satın alabilirsiniz. Yetişkinler ve çocukların yaşamını kolaylaştıracak onlarca modelin bir arada bulunduğu online mağazamızda, uzun ömürlü ve kaliteli malzemelere sahip olacaksınız. İhtiyaçlarınızı kolayca gidermenize olanak sağlayacak onlarca seçenek, tek tıkla kapınıza kadar teslim edilir. Ürün özellikleri ve fiyat bakımından karşılaştırma yapabileceğiniz zengin seçeneklerle zamanı doğru bir şekilde değerlendireceksiniz!

Rollatör Yürüteç ile İhtiyçalarınızı Kendiniz Karşılayın

Çeşitli hastalıklar ya da yaşlılık dolayısıyla yürümekte zorluk çeken bireylere destek olmak için geliştirilen çeşitli ürünler bulunuyor. Bu ürünlerin en bilinenlerinden olan rollatör yürüteç modelleri hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Yumuşak tutma kollarına sahip olan rollatör yürüteç ürünleri, yürüme güçlüğü yaşayan bireylerin egzersiz yapmalarını kolaylaştırıyor.

Ayrıca oturak haline de dönüştürülebilen rollatör yürüteç modelleri, bireylerin yoruldukları yerde durup dinlenmelerine de olanak tanıyor. Rollatör yürüteç ürünlerinin güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için güçlü fren sistemleri bulunuyor. Bu sayede bireyler durmak istedikleri anlarda kolayca durabiliyor. Rollatör yürüteç ürünleri düzenli olarak kullanıldığı zaman, bireylere önemli ölçüde hareket kabiliyeti kazandırıyor.

Rollatör Yürütecinize Tekerlekli Sandalyeci Farkıyla Erişin

Rollatör yürüteç ürünlerinin sağladığı yararlar, her geçen bu ürünlere olan ilginin artmasını da beraberinde getiriyor. Artan talebin karşılanabilmesi adına çok sayıda firma rollatör yürüteç satışı yapıyor. Bu firmalardan biri olan Tekerlekli Sandalyeci, farklı gereksinimleri karşılamak üzere geliştirilmiş olan rollatör yürüteç modellerini müşterilerine sunuyor. Siz de Tekerlekli Sandalyeci firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve gereksinim duyduğunuz rollatör yürüteç modellerine kolayca sahip olabilirsiniz. Tekerlekli Sandalyeci tarafından satışı yapılan rollatör yürüteç ürünleri hem kalite hem de kullanışlılık bakımından en iyi değerlere sahip ürünler arasından seçiliyor.

En İyi Rollatör Yürüteç Markaları

Her biri kaliteli malzemelerden üretilen rollatör yürüteç seçenekleri sayesinde uzun yıllar boyunca gereksinimlerinizi doğru bir şekilde giderebilirsiniz İmalat esnasında paslanmaz malzeme kullanılan rollatörlerde zaman içerisinde korozyon da yaşanmaz. Gerekli standartları sağlayan markaların tercih edildiği Tekerlekli Sandalyeci ile kaliteli rollatör yürüteç seçenekleri arasından tercihte bulunarak ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Wollex, Comfort Plus ve Bischoff & Bischoff markaları, rollatör yürüteç üretimi yapan firmaların en önemlileri olarak kabul ediliyor. Belirli bir kalite standardına sahip olan bu markaların üretmiş olduğu rollatör yürüteç modelleri, yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda kişi tarafından kullanılıyor. Kullanıcı deneyimi açısından iyi bir değere sahip olan bu markalara Tekerlekli Sandalyeci üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.