x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 54 ürün bulunmaktadır.

Banyo Tuvalet Sandalyesi ile Kişisel İhtiyaçlarınızı Gidermek Çok Kolay

Fiziksel engelli, hastalık ya da yaşlılık gibi durumlardan dolayı hareket etmekte zorlanan ya da tamamen hareketsiz olan bireyler, gündelik yaşamda pek çok zorluk ile karşı karşıya kalıyor. Tuvalet ya da banyo ihtiyaçlarını giderirken yaşadıkları zorluklar, bu noktada geniş bir yer tutuyor.

Banyo tuvalet sandalyesi hareket engeli bulunan bireylerin bu gereksinimlerini karşılayabilmeleri ya da bu ihtiyaçlarının bakıcılar tarafından kolayca yapılabilmesi için üretilen engelsiz yaşam ürünleri arasında yer alıyor. Banyo tuvalet sandalyesi ile temizlik lüks olmaktan çıkıyor ve engelli ya da hasta bireyler de diledikleri zaman temizliklerini yapabiliyor.

Banyo Tuvalet Sandalyesi Çeşitleri

Banyo tuvalet sandalyesi ürünlerinin, kullanım amaçlarına bağlı olarak çok farklı çeşitleri bulunuyor. Oturmakta zorlanan ya da hiçbir şekilde hareket edemeyen engelli bireyler için sırtı yatabilen banyo tuvalet sandalyesi modelleri tercih ediliyor. Bireyin yatırılarak rahatça temizlenebilmesine sağladığı olanak, yatar banyo tuvalet sandalyesi ürünlerini cazip kılıyor. Hareketsizlik nedeniyle tuvalet ihtiyacını gideremeyen bireyler için özel olarak üretilen ve altında klozet bulunan banyo tuvalet sandalyesi modelleri de diğer modellerden ayrışıyor. Bireylerin tuvalete gitmelerine gerek kalmadan ihtiyaçlarını görmelerini sağlayan bu banyo tuvalet sandalyesi modeli, özellikle günün belirli saatlerinde yalnız kalan ya da bakıcısı olmayan engelli bireyler tarafından kullanılıyor. Ayrıca doğruda klozetin üzerine yerleştirilebilen ve alt kısmında oyuğu bulunan tekerlekli banyo tuvalet sandalyesi ürünleri de bulunuyor. Bu sandalyeler de tuvalete kadar giden bireylerin, orada sandalyelerinden kalkmalarına gerek kalmadan ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine yarıyor.

Banyo Tuvalet Sandalyesinde En İyi Markalar

Engelli bireylerin yaşamına sağlamış olduğu katkı tekerlekli banyo tuvalet sandalyesi ürünlerine olan ilgiyi arttırıyor. Günümüzde bu ürünlerin üretimini nitelikli firmalar Tekerlekli Sandalyeci çatısı altında buluşuyor. Banyo tuvalet sandalyesi ürünlerinden beklenen verimi alabilmek ve bu ürünleri uzun süre kullanabilmek için marka seçiminin doğru yapılması gerekiyor. Golfi, Wollex, Meyra, Herdegen, Loco ve Comfort Plus gibi markalar, banyo tuvalet sandalyesi imalatında öne çıkan firmalar olarak gösteriliyor. Hem bakıcılar hem de hastalar için pratik ve dayanıklı banyo tuvalet sandalyesi üreten bu markaların ürünleri Tekerlekli Sandalyeci farkıyla kapınıza kadar ulaşıyor.

Banyo Tuvalet Tekerlekli Sandalye Hakkında

Banyo tipi tekerlekli sandalyeler de hem tuvalet ihtiyacını gidermek hem de duş ihtiyacını gidermek için çok çeşitli modeller mevcut. Genel olarak katlanabilir özelliktedir. Silinebilir olması ayrıca bir avantajdır. Banyo tuvalet sandalyeleri hem küçük tekerlekli hem de büyük tekerlekli olarak 2 ye ayrılır. Hepsinin manuel olması ve refakatçi kullanımının olması dikkat edilen modellerdir. Yaşlı vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için tasarlanılmış olarak düşünülsede aslında birçok kişiye hitap etmektedir. Kronik hastaların, engelli motor bozukluğu olanların tercihlerinin arasındadır. Özel hastanelerin, bakım evlerininde sevdiği bir kategoridir. Hasta bakıcıların hayatını kolaylaştırmak ve işlerini güvenli ve daha hızlı yapabilmeleri için harika bir ayrıcalık tanıyan modellerdir. 

Markalar arasında; Römer, Golfi, Comfort Plus, Wollex, Meyra, Ottobock bulunmaktadır. Fiyat aralığı ise marka ve özellikleri ile değişiklik göstermektedir. 

Katlanabilir Banyo Tuvalet Sandalyesi ile Rahatlık Sizden Yana

Doğuştan fiziksel engelli olan ya da sonradan başına gelen kazalar nedeniyle hareket etme yetisini kaybetmiş olan bireyler, gündelik yaşamda pek çok ihtiyaçlarını karşılamakta güçlüklerle karşılaşıyor. Banyo ve tuvalet ihtiyaçları, bunlar arasında en önemlileri olarak görülüyor. Engelli bireylerin temizlik gereksinimlerini karşılayabilmeleri adına katlanabilir banyo ve tuvalet sandalyesi ürünleri imal ediliyor.

Katlanabilir banyo ve tuvalet sandalyesi ürünleri sürekli olarak kullanılan araçlar olmadıkları için, kullanılmadıkları zamanlarda kaldırılmaları gerekiyor. Bu açıdan katlanabilir olmaları, saklanırken daha az yer kaplamalarına yardımcı oluyor. Bazı katlanabilir banyo ve tuvalet sandalyesi modellerinde tam kapanma, bazılarında da yarım kapanma olanağı bulunuyor. Tam kapanabilen katlanabilir banyo ve tuvalet sandalyesi modelleri, kullanışlı olmaları nedeniyle daha fazla tercih ediliyor.

Tekerlekli Sandalyeci ile Temizliği Ertelemeyin

Kurulduğu tarihten itibaren katlanabilir banyo ve tuvalet sandalyesi ürünleri de dahil olmak üzere çeşitli engelsiz yaşam araçlarını, engelli bireylere cazip olanaklarla sunan Tekerlekli Sandalyeci, katlanabilir banyo ve tuvalet sandalyesi almak isteyenlerin başvurabilecekleri firmalar arasında ayrıcalıklı bir yer tutuyor. Siz de katlanabilir banyo ve tuvalet sandalyesi almak için Tekerlekli Sandalyeciyi tercih edebilir, firmamızın size sunacağı cazip olanaklardan yararlanarak ihtiyacınız olan ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Firmamız tarafından satışı yapılan hafif ama dayanıklı, kolayca katlanabilen ve az yer kaplayan katlanabilir banyo ve tuvalet sandalyesi modellerini inceleyebilir, dilerseniz online alışveriş kolaylığıyla kısa süre içerisinde istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Banyo Tuvalet Sandalyesinde Öncü Markalar

Katlanabilir banyo ve tuvalet sandalyesi imalatı yapan firmaların sayısı, diğer tekerlekli sandalye ürünlerini üreten firmalara kıyasla daha az görünüyor. Banyo ve tuvalet sandalyelerine duyulan ilginin, genel tekerlekli sandalyelere kıyasla daha düşük olması, bu durumun temel nedenini oluşturuyor. Ancak yine de sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşamak için katlanabilir banyo ve tuvalet sandalyesi alırken, marka seçiminde hassasiyet gösterilmesi gerekiyor. Golfi ve Comfort Plus markaları katlanabilir banyo ve tuvalet sandalyesi üretiminde öncü firmalar arasında yer alıyor. Bu firmaların üretmiş oldukları katlanabilir banyo ve tuvalet sandalyesi modellerinden birini satın alan bireyler, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.