x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.

Dik Durma Sehpaları ile Engelleri Aşın

Fiziksel engelleri ya da çeşitli kas ve iskelet sistemi hastalıkları nedeniyle hareket etmek zorlanan ya da normal bireylerin yaptıkları aktiviteleri yapamayan bireyler, bu sorunlarını aşabilmek için çeşitli araçlar kullanılıyor. Dik durma sehpaları bu doğrultuda imal edilen ürünler arasında yer alıyor. Engelli bireylerin gerekli olması durumunda dik bir şekilde ayağa kalkmasını sağlayan dik durma sehpaları sırt ve bel desteği sayesinde en uygun pozisyonu bulabilme olanağı sağlıyor.

Dik durma sehpaları ayakta duran bireyin düşmemesi ya da kazalarla karşılaşmaması için bu ürünlerde bir dizi güvenlik tedbiri bulunuyor. Özellikle toplantılarda ya da özel günlerde engelli bireylerin ayağa kalkmasına olanak tanıması, dik durma sehpaları için büyük bir kullanım avantajı sağlıyor.

En İyi Dik Durma Sehpasına Tekerlekli Sandalyeci Farkıyla Sahip Olun

7’den 70’e herkesin rahatlıkla kullanabileceği dik durma sehpaları ile kullanıcı deneyimini geliştirecek çözümlere sahip olabilirsiniz. Farklı markaların nitelikli ürünleri arasından yaparak bulunduğunuz ortamın konforundan dik durma sehpası siparişi verebilirsiniz. Siz de dik durma sehpaları arasından bir tane almak ve dilediğiniz zaman ayaklarınızın üzerinde dik bir şekilde durabilmek için Tekerlekli Sandalyeci ile irtibata geçebilirsiniz. Farklı markaların dik durma sehpaları ürünlerini cazip olanaklarla bir arada satan Tekerlekli Sandalyeci, engelli bireylerin gereksinim duydukları ürünlere sahip olabilmeleri için destek sağlıyor. Dik durma sehpaları almak için Tekerlekli Sandalyeci firmamızı tercih edebilir, birbirinden kaliteli dik durma sehpaları arasından sizin için en uygun olanı alabilirsiniz.

Dik Durma Sehpası Alırken Doğru Marka Seçin

Dik durma sehpaları hem maliyetlerinin yüksek olması hem de engelli bireylerin bu ürünlere çok ilgi göstermemesi nedeniyle az sayıda firma tarafından imal ediliyor. Ancak yine de dik durma sehpaları modellerinden birini almak isteyenlerin marka seçimine özen göstermeleri gerekiyor. Wollex, dik durma sehpaları üretimi konusunda en çok tercih edilen marka olarak gösteriliyor. Hem Türkiye’de hem de dünyada engelli bireyler, sağlamış oldukları kolaylıklar ve kalitesi nedeniyle Wollex dik durma sehpaları modellerini tercih ediyor. Aradığınız markalara tek tıkla ulaşmak, bütçenizi aşmadan beklentilerinizi karşılamak için siz de Tekerlekli Sandalyeciyi tercih edin, farkı görün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.