x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

Farklı nedenlerden kaynaklanan şekilde hayatının bir kısmında veya tamamında çeşitli destek cihazlarına gereksinim duyanların ve bu sayede hareket özgürlüğü kazananların sayısı hiç de az değil. Bu doğrultuda her geçen gün geliştirilen ve kişilere günlük yaşamlarında bağımsızlık kazandıran son teknoloji tasarımlardan bir diğeri de engelli scooter modelleridir. Bu cihazlar konforlu ve geniş bir alana, ek yük taşıma kısmına ve motor gücüne bağlı olarak yüksek performansa sahiptir. Yaşamı özgürleştiren ve tamamen değiştirerek konfor çıtasını maksimuma çıkaran engelli scooter modelleriyle tanışmak için bizi takip edebilirisiniz.

Engelli Scooter Modelleri

Engelli vatandaşların çalışma veya sosyal hayata dahil olmasının, engellerin ötesine geçerek tüm haklarından faydalanmasının ve kısaca hayatın tadını çıkarmasının farklı cihazlarla ne kadar kolaylaştığını ve bir anda mümkün hale geldiğini biliyoruz. Bu kurtarıcı cihazlardan biri olan engelli scooter modelleri ise bir tür motosiklete dahi benzetilebilir, oturma ve eşyaları taşıma alanlarının genişliği ile çok daha hareketli bir yaşama kavuşmanıza yardımcı olabilir.

Modeller motor gücüne ve şarj tipine bağlı olarak farklı performansta olsa da engelli scootermodellerinin genel olarak yüksek hız kapasitesiyle öne çıktığından bahsedilebilir. Bu noktada günlük yaşamı daha çok hangi ortamlarda geçirdiğinize odaklanmanız rehber olabilir. Bir diğer ayırt edici ve karar vermeyi kolaylaştırıcı unsur ise bu cihazların hangi boyutlarda olduğudur. Boyut hem kişinin fiziksel özelliklerine uygunluk hem de kolay park ederek her ortama girebilme bakımından önemlidir. Alışverişleriniz sırasında kilo ve boy değerleriniz gibi günlük ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurmanız önerilir.

4 tekerlekli Engelli Scooter Fiyatları

Modelleri incelerken genellikle 4 tekerlekli engelli scooter tasarımlarının öne çıktığını görebilirsiniz. Maksimum güvenlik ve konforu bir araya getiren bu tasarımlar sayesinde günlük yaşamda her ortama katılabilir, her deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. Bağımsızlık ve özgürlük seviyesini katlayan bu cihazlar, ayrıca çanta, torba gibi eşyaların taşınması için de geniş alanlar sunar. Böylece kişinin herhangi bir yardıma gereksinim olmadan günlük transferlerini gerçekleştirmesi mümkün olurken olası ihtiyaçlarını da yanında bulundurması desteklenir.

Modeller avantajlarıyla öne çıksa da renk ve görsel tasarım da keyifli bir kullanım için göz önünde bulundurulması gereken kriterlerden biri olabilir. Günümüzde görsel açıdan oldukça modern bir yapı kazanan engelli scooter tasarımları kişiye bağımsızlık kazandırmakla kalmaz, favori renklerini ya da tarzını yansıtma imkanı da sunar. Kırmızının dikkat çekiciliğinden veya siyahın şıklığından ilham alınan tüm modeller ise detaylı özellikleriyle birlikte sayfalarımızda incelenebilir. Scuba, Merits, Invacare gibi medikal ve teknolojik ürünlerin tasarımında adını tüm dünyaya duyuran markalar arasından seçim yapmanın güvenine artık kolayca sahip olabilirsiniz.

3 Tekerlekli Engelli Scooter Fiyatları

Farklı engelli scooter modelleri arasında gezinirken destek yüzeyi yani tekerlek sayısı bakımından farklı seçenekler görebilirsiniz. 3 ve 4 tekerlek opsiyonları sunan bu ürünlerde 3 tekerlekli olanlar daha kompakt ve hafif bir tasarıma sahiptir. Kısmi yürüme kayıplarında veya gün içinde sıkça transfer yapılan durumlarda bu tasarımların fonksiyonel tasarım yapısından faydalanılabilir. Ayrıca ev içinde ya da cihazın saklandığı alan her neresi olursa bu alanda ne kadar boş hacme sahip olduğunuza göre de 3 tekerlekli modelleri daha avantajlı bulabilirsiniz.

Siz de teker sayısı, motor kapasitesi, boyutları veya görsel özellikleri ile tam ihtiyacınız olan engelli scooter tasarımını en uyguna almak için acele edin. Her özelliği ile gereksinimlerinizi karşılayabileceğini düşündüğünüz tasarımı seçin ve güvenle sipariş ederek hemen yaşam kalitenizi yükseltin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.