x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 121 ürün bulunmaktadır.

Engelli Destek Ürünleri ile Yaşam Çok Daha Kolay

Doğuştan hareket etme güçlüğü olan ya da sonradan yaşadığı olumsuzluklar nedeniyle hareket olanakları kısıtlı kalan bireyler, fiziksel engelli olarak nitelendiriliyor. Ayrıca çeşitli kas ve iskelet hastalıkları ile yaşlılık nedeniyle hareket etmekte zorlanan kişiler de bu gruba dahil ediliyor. Gündelik yaşamlarında büyük zorluklar ile karşılaşan bu bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak için üretilen pek çok engelsiz yaşam malzemesi bulunuyor.

Engelli ürünleri olarak adlandırılan bu malzemeler, fiziksel engelli bireylerin de normal insanların yapabildiği aktiviteleri yapabilmelerini ve rahat yaşayabilmelerini sağlıyor. Bu bireylerin gereksinimleri göz önünde bulundurularak geliştirilen engelli ürünleri oldukça geniş bir yelpazeye yayılıyor.

Bu Ürünler ile Engelsiz Yaşama Adım Atın

Engelli ürünleri ev içerisinde, dış mekanlarda, okulda ve iş yerlerinde kullanılıyor. Tekerlekli sandalyeler engelli ürünleri arasında ilk sırada yer alıyor. Fiziksel engelli bireylerin hareket olanaklarını arttıran ve sosyal yaşama katılmalarına olanak tanıyan tekerlekli sandalyeler, bu bireyler tarafından yaygın olarak kullanılıyor. Rehabilitasyon gerektiren engelli çocukların yürümeye alışabilmeleri için kullanılan yürüteçler de engelli ürünleri arasında bulunuyor. Ayrıca bu çocukların ebeveynleri tarafından kolayca dışarı çıkarılabilmeleri için imal edilen çocuk pusetleri de engelli ürünleri listesinde bulunuyor. Tam engelli olmayan bireyleri yürürken desteklemek için tercih edilen koltukaltı değnekleri, el bastonları; tekerlekli sandalyelerde rahatsızlık duymadan oturmayı sağlayan havalı minderler, hasta taşıma liftleri, engelli rampaları ve hasta yatakları da engelli ürünleri olarak anılıyor. Her biri fiziksel engelli ya da hasta bireylerin yaşamlarını büyük ölçüde kolaylaştıran engelli ürünleri medikal firmaları aracılığıyla satışa sunuluyor.

Engelli Ürünlerinde Lider Markalar

Sağladıkları kolaylıklar nedeniyle engelli ürünleri her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılıyor. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında engelli ürünleri imalatı yapan çok sayıda firma bulunuyor. Alınacak ürünleri uzun süre kullanabilmek adına engelli ürünleri markalarının iyi seçilmesi gerekiyor. Loco, Wollex, Comfort Plus, Yack, Belmo ve Anatome markaları, ürettikleri ürünlerin kalitesi ve vermiş oldukları garantiler ile engelli ürünleri imalatçıları arasında ayrıcalıklı bir yerde bulunuyor. Siz de geniş marka ve model seçenekleri arasından tercihte bulunarak ihtiyacınız olan tüm engelli ürünlerine tek tıkla sahip olabilir, kapınıza kadar kargo edilmesini sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.