x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

Hastaların yatak istirahati veya yatağa bağımlı olan hastaların evde geçirdiği zaman boyunca konforunu koruması için gerekli olan hasta yatakları standart ve manuel sistemli veya otomatik ve elektrik sistemli şekillerde olabilir. Böylece model alternatifleri artan hasta yatakları medikal dünyasında geniş bir alan elde eder ve herkesin ihtiyaçlarına uygun çeşitler sunabilir. İçerisinde uzun süre sabit şekilde kalındığı için hijyenik olması, kolay ve rahat bir kullanım sağlaması gibi kriterler çerçevesinde seçmeniz gereken hasta yatakları için profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hastalık süresince her zaman sağlığınızı ve konforunuzu koruyacak üstün kaliteye sahip hasta yatakları için sayfalarımızı incelemeye başlayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları

İdeal kaliteye ve dayanıklılığa sahip olması kadar fiyatları da önemli olan hasta yatağı fiyatları özelliklerine bağlı olarak maliyet konusunda değişkenlik gösterebilir. Havalı destek katmanı bulunan modeller vücudun şeklini alması ve hareket yeteneğini arttırmasıyla ekstra ücret ödenmesini gerektirebilir. Ancak sağlık konusundaki avantajları düşünüldüğünde bu tasarımların oldukça uygun da olduğu fark edilir. Motor sayısı ve gücü ise özellikle elektrikli modellerde fiyatları önemli ölçüde etkilemektedir.

2 motorlu hasta yatakları hastaların hem baş hem ayak bölgelerinin hareketlenmesini sağlarken, 3 motorlu modeller ise buna ek olarak bel seviyesinde de hareketlilik sağlar. Hastanın konforu gibi bütçenizi de düşünerek doğru tercihi yapmanızı sağlayan bu çeşitlilik, farklı kişisel bakım özellikleriyle de desteklenebilir. Yatağın yüzeyinin cilt sağlığı bakımından sunduğu farklı özellikler olabilir. Hastanın gereksinimleri, durumu veya bütçeniz doğrultusunda en iyi performansı sunacak hasta yatakları için uzmanlığımıza güvenebilirsiniz.

Hasta Yatağı Modelleri

Kendi kendine hareket edebilme kabiliyetini korumak isteyenler için kumanda vasıtasıyla kontrol edilen elektronik sistemli hasta yatakları gün geçtikçe daha da yaygınlaşmaktadır. Bu modellerin yaygınlık kazanması sayesinde fiyatlarının da uygun aralıklarda sunulması mümkün olmaktadır. Kullanıcısına özgürlük kazandıran bu hasta yatakları pozisyon değiştirerek daha dik, yatay veya yan yatmak istediğiniz takdirde tek bir tuşla istediğiniz şekilde konumlanmanızı sağlar. Ayrıca yüzeyleri cilt sağlığını koruyacak şekilde üretilen bu yataklar hem hijyen hem kozmetik amaçlı da avantajlar sunar. Sayfalarımızda bir araya getirdiğimiz markalar tarafından en dayanıklı ve yenilikçi malzemelerle üretilen hasta yatağı modelleri her açıdan hastanızın beklentilerinin karşılanmasını sağlar.

Hasta karyolası olarak da anılan hasta yatakları ise manuel kontrol sistemine sahip olup yan destekleri veya yüksekliği herhangi bir elektrik sistemi olmadan kontrol edilebilir. Bu modeller ise daha standart ve geleneksel bir yapıda olup, daha ziyade kısa süreli yatak istirahatleri için tercih edildiği görülmektedir. Ayrıca küçük çaplı, hafif modellere gereksinim duyanlar için de karyola tipi hasta yatağı fiyatları uygun olabilir.

Bir diğer sık tercih edilen hasta yatağı modelleri alternatifi ise havalı modeller olmaktadır. İç katmanlarında adı üzerinde hava desteği bulunan bu modern modeller hastanın düzenli olarak hareket etmesine yardımcı olur. Havalı hasta yatakları genel olarak hastanın yatağı içinde daha konforlu hareket etmesini sağlar ve gün içinde daha özgür hissedilmesini destekler. Böylece kan dolaşımının maksimal seviyede kalmasını destekler ve olası dolaşım problemlerinin önüne geçmek için tercih edilir. Cilt problemlerinin önüne geçmek adına yatak hastalarının düzenli hareket etmesinin ve sıklıkla pozisyon değiştirmesinin son derece önemli olduğu bilinir ve havalı havalı hasta yatağı modelleri pek çok artısıyla öne çıkar.

Elektrikli Hasta Yatağı Modelleri

Elektrikli hasta yatakları tasarruf açısından neler sunduğu merak edilen ve maliyetleri hakkında soru işaretlerine neden olan model çeşitlerinden biridir. Ancak bu aşamada özellikle bilinmesi gereken elektrikli modellerin 24 saat boyunca fişe takılı kalmasında herhangi bir sakınca olmadığıdır. Tasarruflu çalışma prensiplerine sahip olan bu tasarımlar yeni nesil teknolojilerle üretilir. Böylece hasta yatağı fiyatları konusunda tercihini doğru markalardan yapanlar elektrikli modellerin avantajlarından faydalanırken bütçesini de korumuş olur.

Hareketsiz kalmak durumunda olan ve yatağa bağımlı şekilde zaman geçiren hastalar için tek bir tuş aracılığıyla kontrol edilen elektrikli hasta yatakları oldukça iyi bir yardımcıdır. Hayatı kolaylaştıran bu ürünler hasta yakınları ve bakıcıları için de büyük kolaylık sağlar. İç yüzeylerinde hava desteğinin bulunduğundan bahsedilen şişme hasta yatakları da elektrikli olarak üretilebilir. Böylece havalı katmanların hijyenik avantajları ile elektriğin sağladığı pratiklik bir araya gelir. Yataktan kalkmakta ve doğrulmakta ya da tam tersi geri uzanmakta güçlük çeken hastalar için bu hasta yatakları ideal seçeneklerdir.

Tuvalet ihtiyacını karşılamakta güçlük çekenler için lazımlık detayı bulunan havalı ve elektrikli hasta yatakları uygun olabilir. Bu modeller hastanın konforunu en üst seviyeye çıkarmakta, iyileşme sürecinde hastanın daha iyi hissetmesini desteklemektedir. Tüm bu yenilikçi tasarım fikirlerini hem bütçe dostu fiyatlar hem de güvenilir markalar aracılığıyla keşfetmek içinse hasta yatakları çeşitlerimizi hemen keşfedebilirsiniz. İncelediğiniz modellere kolayca sahip olabilir, sunduğumuz profesyonel hizmetlerle tedavi sürecini hiç olmadığı kadar kolaylaştırabilirsiniz. Sağlık açısından benzersiz bir önem teşkil eden hasta yatakları için aradığınız kaliteyi sayfalarımızda bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.