x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 68 ürün bulunmaktadır.

Çocuk Tekerlekli Sandalye Modelleri ile Tanışın

Fiziksel engellilik ya da çeşitli kas ve iskelet hastalıkları nedeniyle hareket sıkıntısı yaşayan bireyler, günlük yaşamda çok farklı zorluklar ile karşılaşıyor. Çocuklar söz konusu olduğunda bu zorluklar iki kat daha da artıyor. Çocuk tekerlekli sandalye ürünleri, engelli çocukların bu durumlarına kısmen destek sağlamak ve onları da hayata dahil edebilmek için üretiliyor.

Farklı engel durumları göz önünde bulundurularak imal edilen çocuk tekerlekli sandalye modelleri, çocukların eğitim hayatlarını sürdürebilmelerine ya da yaşıtları gibi sokağa çıkabilmelerine yardımcı oluyor. Çocuk tekerlekli sandalye ürünleri bunlara ek olarak fiziksel engelli çocukların yaşamlarına büyük katkılar sağlıyor.

Çocuk Tekerlekli Sandalyesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuk tekerlekli sandalye almanın pek çok püf noktası bulunuyor. Öncelikli olarak, alınacak tekerlekli sandalyenin çocuklar için en doğru oturma pozisyonunu sağlayabilmesine odaklanılması gerekiyor. Özellikle kas ve iskelet sistemi hastalıkları bulunan çocuklar için bu durum önem arz ediyor. Çocuk tekerlekli sandalye ürünlerinde bel, sırt ve boyun desteklerinin olması da bu noktada önemli bir yer tutuyor. Ayrıca çocuk tekerlekli sandalye modellerinin güvenlik tedbirlerinin fazla olmasına da ihtiyaç duyuluyor. Engelli çocukların çeşitli kazalardan ya da olumsuzluklardan korunabilmesi adına güvenlik büyük önem taşıyor. Alınacak tekerlekli sandalye ürününün akülü mü yoksa manuel mi olacağının da baştan belirlenmesi gerekiyor. Akülü çocuk tekerlekli sandalye modelleri, daha kolay kullanılabilmeleri ve rahatlıklarıyla ön plana çıkıyor. Çocukların gelişim dönemlerinde olduğunun gözden kaçırılmaması ve buna bağlı olarak alınacak çocuk tekerlekli sandalye modelinin ayarlanabilir olması da önemlidir.

En İyi Çocuk Tekerlekli Sandalye Markaları

Çocuk tekerlekli sandalye alanında üretim yapan firmaların sayısı her geçen gün artıyor. Comfort Plus, Golfi, Kifas, Wollex, Rame, Hoggi ve Belmo markaları, çocuk tekerlekli sandalye üretimi yapan firmalar arasında ayrıcalıklı bir konumda bulunuyor. Hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük ilgi gören bu markalar, engelli çocuğu olan ebeveynler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Siz de miniklerin hareket kabiliyetlerini artıran ve kimseden yardım almadan yaşamlarını idama ettirebilmeleri için çocuk tekerlekli sandalye modellerimizde kolayca ulaşabilir ve tek tıkla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.