x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 9 ürün bulunmaktadır.

Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri

Hafif bir yapıda olmasını yalnızca kullanılan materyallere değil, aynı zamanda inceltilmiş tasarımına da borçlu olan hafif akülü tekerlekli sandalye modelleri sunduğu desteğe, akü kapasitesine veya motoruna göre farklı çeşitlerde olabilir. Ek olarak görsel açıdan da pek çok alternatif sunduğunu bilmenizde fayda bulunan bu ürünlerde zevklerinizi yansıtan seçimler yapma imkanına da sahipsinizdir.

Genel olarak ayak tabanını ve buna bağlı vücudun alt kısmını desteklemekte olan bu tekerlekli sandalyeler, arka tekerlerinin daha büyük ve ön tekerlerinin nispeten daha küçük olduğu bir yapıda üretiliyor. Bu sayede hız kazanma veya fren yapma gibi anlarda da kullanıcına rahatlık sağlayan hafif akülü tekerlekli sandalye modellerini modellerinden bağımsız olarak daha güvenilir bir kullanım için tercih edilebiliyor.

Modelleri detaylandırdığımızda ise ayak ve alt gövde desteğine ek olarak boyun ya da kol desteklerinin çeşitlendirildiği görülebilir. Özellikle yan kısımları tamamen plaka şeklindeki kolçaklarla desteklenen modeller tam anlamıyla güvenli bir sürüş deneyimi sağlayabilir. Kullanıcının üst gövdesini nispeten daha aktif kullanabilmesi halinde boyun desteği gibi omurga takviyelerine gereksinim duyulmayabilir ve tercih edilen model daha sade bir tasarımda olabilir. İhtiyaçlarınıza, beden ölçülerinize veya kullanım şeklinize bağlı olarak farklı modelleri değerlendirebilir ve detaylarını kataloglarımızda bulabilirsiniz.

Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Katlanabilir tekerlekli sandalyeler için akülü bir sisteme sahip olması nedeniyle yalnızca medikal destek ürünlerinin tasarımı ve üretiminde değil, elektronik donanımların kullanımında da güven veren markaları tercih etmeniz gereken bir konu olarak bahsedilebilir. Katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modellerinde tıpkı tüm diğer kategorilerde olduğu gibi en güvenilir dünya markalarını sunan ekibimiz ise sizleri Comfort Plus, Wollex gibi herkes tarafından bilinen ve onay almış isimlerle bir araya getirir. Uzun vadeli ve rahat bir kullanım için doğru model gibi doğru markaları da tercih etmek gerektiği unutulmamalıdır.

Katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modelleri tercihinizi doğru marka ve modellerden yana yaptığınız takdirde oldukça uzun soluklu bir tasarruf aracına dönüşür ve seneler boyu sizlere eşlik eder. Bu amaçla farklı markaları bulabileceğiniz kataloglarımızı hemen inceleyebilir ve en uygun fiyatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.