x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 30 ürün bulunmaktadır.

Engelli Bebek Arabası

Engelli çocukların konforlu şekilde seyahat edebilmesi, dış mekanda zaman geçirmesi veya her zaman aileleriyle birlikte olabilmeleri için en önemli yardımcılardan biri engelli puseti olmaktadır. Bu pusetlerin en önemli ayırt edici özelliği normalde 2 ila 3 yaşına kadar kullanılması gerekirken 15 veya 16 yaşına kadar kullanılabilir olmalarıdır. Klasik pusetlerden farklı kullanım sürelerine ve amaçlarına hizmet eden engelli puseti hem size hem çocuğa uygun şekilde, bazı kurallara dikkat ederek seçilmelidir. İdeal engelli bebek arabası modelini bulmak ve cazip fiyatlardan faydalanmak için bizi takip edebilirsiniz.

Engelli Bebek Arabası Modelleri

CP olarak kısaltılan serebral palsi hastası çocuklar ile SP olarak kısaltılan sipina pifida hastası çocuklar, engelliler arasında oldukça geniş bir paya sahiptir. Bu yaygın durum karşısında doğru engelli puseti modelinin seçilmesi ve kullanıcıların her daim konforlu, güvende hissetmesi önemlidir.Engelli puseti temel olarak tüm omurga hattını desteklemelidir. Ancak çocuğun engeline bağlı olarak özel baş ve boyun destekleri ya da skolyoz destekleri bulunmasına da dikkat edilmelidir. Bu konuda uzman ekibimizle iletişime geçmeniz halinde en doğru engelli puseti modelini bulmanız bir hayli kolaylaşmaktadır ve profesyonel hizmet için bizlere danışmanız yeterli olmaktadır.

Çocuğun engel kaynağı olan rahatsızlığı gibi hangi yaş aralığında olduğu da engelli pusetiseçiminde bir diğer önemli kriterdir. Yaşa bağlı olarak kilo ve boy da değişkenlik göstereceğinden doğru destekler yer alsa da engelli puseti tasarımının doğru ebatta olması da gerekecektir. Çocuğunuza en uygun ölçülerde, yaş, boy ve rahatsızlık tanımına uygun modeller içinse bizlere ulaşmanız halinde yardımcı olunmaktadır.

Tüm engelli bebek arabası modellerini incelerken dikkat etmeniz gereken unsurlardan bir diğeri de kullanıcı olarak tasarımın sizin yaşam tarzınıza uygun olmasıdır. Puseti çok sık ve daha ziyade sokak koşullarında kullanmanız gerekiyorsa süspansiyon özelliğine sahip bir model daha iyi sonuç verecektir. Öte yandan süspansiyon gibi tekerlek yapısının da şehrin dar sokakları, yüksek kaldırımları veya taşlı yolları için uygun kalite ve dizaynda olmasına dikkat edilmelidir.

Engelli pusetimodellerini incelerken sıklıkla hangi mekanda bulunduğunuzu düşünerek seçim yapmanız doğru olacaktır. AVM gibi daha kalabalık ve dar alanlarda rahat kullanım için manevra kabiliyetine odaklanarak seçim yapmanız mümkündür. Tüm engelli puseti modelleri için sayfalarımızı inceleyerek irtibata geçebilirsiniz.

En Uygun Engelli Pusetleri

Güvenilirlik, sağlamlık, konforlu ve uzun süreli kullanım gibi pek çok kriteri bir arada karşılaması gereken engelli puseti modelleri her açıdan ihtiyaçlarınıza uygun olmalıdır. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz engelli bebek arabası model çeşitliliği ise bir diğer önemsenen kriter olan fiyatlara yansır. Her ihtiyaca göre olduğu gibi her bütçeye de uygun olan engelli puseti model seçenekleriyle uzun yıllar sağlığı ve konforu koruyabilirsiniz. Doğru ürün seçimiyle çocuklarınızla istediğiniz mekanlarda zaman geçirebilir, uygun fiyatlar ile yine oldukça rahat edebilirsiniz.

İhtiyaçlarınız düşünülerek sunduğumuz yüksek kalite ve uygun fiyat dengesi sayesinde engelli pusetimodelleri arasından seçim yaparken özgür hissetmeniz mümkündür. Bütçenize uygun olduğunu düşündüğünüz modeller arasından karar verirken ise bazı noktaları göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.

İlk olarak güvenlik hususunda modelin beklentilerinizi karşıladığından emin olmanız gerekir. Satın alacağınız engelli puseti modelleri arasında 5 ayrı noktadan güvenlik desteği sağlayan ve yeterli miktarda kemer bulunan çeşitlere yönelmelisiniz. Bir diğer önemli kural ise hafiflik ve kolay taşınma özelliklerine dikkat ederek engelli puseti seçimi yapmak olacaktır. Çoğu üretici firmanın hem maliyeti düşürmek hem de kullanıcıya hafiflik vaat etmek için alüminyum kullanarak model geliştirdiği görülür. Ancak Türkiye’deki yol durumları düşünüldüğünde bu hafif malzemenin yeterli dayanıklılığa sahip olmadığı görülebilir. Bu aşamada yine kullanım alanları gözden geçirilmeli, engelli bebek arabası seçiminin sağlamlığı ile öne çıkan markalardan yana yapılmasına dikkat edilmelidir.

Engelli Çocuk Puseti Fiyatları

Sizin ve çocuğunuz için ideal olduğunu düşündüğünüz engelli puseti modelleri için son derece geniş bir ürün yelpazesi arasından tercih yapma imkanına sahipsiniz. Kataloglarımız yalnızca kullanım şekli ve teknik özellikler bakımından değil, boyut aralıkları veya renk gibi görselliğe yönelik detaylar açısından da son derece geniş bir seçki sunmaktadır. İmalatına güvendiğimiz ve kalitesiyle öne çıkan markalar arasından seçim yaparak oluşturduğumuz sayfalarımız, sizin ve çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği yer olmaktadır.

Gereksinim duyulan engelli puseti tasarım özellikleri, karşınıza fiyat konusunda farklı belirleyici faktörlerin çıkmasına neden olur. Örneğin çocuğun rahatsızlığı özelinde arttırılmış güvenlik kemerleri ya da özel boyun destekleri gerekli olabilir. Bu gibi detay ancak her biri son derece önemli özellikler tercih edilen engelli puseti modelinin fiyatının değişmesine neden olabilir. Ayrıca istediğiniz markanın karakteristik özellikleri, örneğin hangi üretim malzemelerini tercih ettiği ya da ne kadar yenilikçi tasarımlara yer verdiği de fiyatların değişkenlik göstermesine sebebiyet verir.

Tüm bu engelli bebek arabası modellerini incelerken aynı zamanda uygun fiyat avantajlarından ve şaşırtıcı indirimlerden yararlanmak içinse bizlere ulaşabilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi olan sayfalarımızda aradığınız özellikleri hemen bulabilir, bu temel ve kritik alışverişi en uyguna tamamlama imkanına sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.