x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

Ayağa Kaldıran Tekerlekli Sandalye Modelleri Çok Pratik

Tekerlekli sandalyeler hasta, yaşlı ya da fiziksel engelli bireylerin gündelik yaşamlarını kolaylaştırıyor ve daha geniş bir alanda hareket edebilmelerini sağlıyor. Aynı zamanda bu ürünler ile engelli bireyler kendi gereksinimlerini büyük ölçüde karşılayabiliyor. Fiziksel engelli bireylerin gereksinimleri göz önünde bulundurularak sürekli olarak daha yeni tekerlekli sandalye modelleri geliştiriliyor. Ayağa kaldıran tekerlekli sandalye ürünleri de bu yenilikler arasında bulunuyor.

Akü tarafından harekete geçirilen bir mekanizma barındıran ayağa kaldıran tekerlekli sandalye modelleri, bireylerin tam dik pozisyona geçebilmelerine olanak sağlıyor. Ayağa kaldıran tekerlekli sandalye ürünleri sayesinde, engelli bireyler yalnızca oturmaktan kurtuluyor ve normal bireyler gibi ayakta da durabiliyor. Ayrıca ayağa kaldıran tekerlekli sandalyeler dik pozisyondayken de hareket edebiliyor.

İstediğiniz Ayağa Kaldıran Sandalye Tekerlekli Sandalyecide

Rehabilitasyon gereksinimi olan ve bunun için belirli aralıklarla ayakta durması gereken hastalar için de ayağa kaldıran tekerlekli sandalye modelleri büyük bir avantaj sağlıyor. Aynı zamanda ayağa kaldıran sandalye sayesinde hasta bakıcılar ya da engelli bireylerin ebeveynleri de büyük rahatlığa kavuşuyor. Ayağa kaldıran tekerlekli sandalye satışı yapan firmalar arasında ön plana çıkan Tekerlekli Sandalyeci, aradığınıza ayrıcalıklı şartlarda ulaşmanızı sağlıyor. Siz de kendiniz ya da engelli yakınlarınız için ayağa kaldıran tekerlekli sandalye almak için Tekerlekli Sandalyeciyi ziyaret edebilir, en kaliteli markaların imal ettiği ürünleri büyük kolaylıklar ile satın alabilirsiniz. Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ve ayağa kaldıran tekerlekli sandalye kategorisinde bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz.

En İyi Ayağa Kaldıran Sandalye Markaları

Ayağa kaldıran tekerlekli sandalye almak isteyenler açısından marka seçimi büyük önem taşıyor. Her biri farklı özelliklere sahip olan markalar arasından fiyat ve özellik karşılaştırması yapabileceğiniz Tekerlekli Sandalyeci ile dünya markalarına kolayca ulaşabilirsiniz. Scuba, Meyra, Unigo, Wollex, IMC, MDH Polland ve Rame gibi markalar ve çok daha fazlası ile ayağa kaldıran tekerlekli sandalye modellerine ulaşabilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliği ile gereksinimlerinizi tek tıkla karşılayabileceğiniz Tekerlekli Sandalyeci ile aradıklarınıza ulaşmak çok kolay!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.