x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 34 ürün bulunmaktadır.

Manuel Çocuk Tekerlekli Sandalye Modelleri ile Büyük Rahatlık

Gündelik yaşamlarında çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalan fiziksel engelli bireyler, bu sorunlarının üstesinden gelebilmek için tekerlekli sandalye gibi engelsiz yaşam araçlarına başvuruyor. Yetişkinler için bu sorunlarla baş etmek bir miktar daha kolay olsa da çocuklar söz konusu olunca bu durum iki kat daha fazla önem arz ediyor. Çocukların hareket gereksinimlerinin karşılanması hususunda da tekerlekli sandalyeler hayati bir rol oynuyor.

Manuel çocuk tekerlekli sandalye çocukların kendi güçleriyle hareket ettirdikleri tekerlekli sandalyeleri ifade ediyor. Tamamen bireysel efora dayalı olarak çalışan manuel çocuk tekerlekli sandalye modelleri, çocukların gündelik yaşama daha etkin bir şekilde katılmasını sağlıyor. Aynı zamanda manuel çocuk tekerlekli sandalye ile eğitim ihtiyaçlarının karşılanması da kolaylaştırıyor. Üstelik manuel çocuk tekerlekli sandalye ürünlerinin arka kısmında bulunan itme kolları sayesinde, ebeveynler de bu sandalyeleri kullanabiliyor.

İhtiyacınız Olan Tekerlekli Sandalyeler Tekerlekli Sandalyecide

Tekerlekli Sandalyeci, kurulduğu günden beri fiziksel engelli bireylerin gereksinim duydukları engelsiz yaşam araçlarını uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla onlara sunuyor. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla manuel çocuk tekerlekli sandalye ürünlerinin de satışını yapan Tekerlekli Sandalyeciyi tercih ederek siz de çocuğunuzun hayalindeki tekerlekli sandalyeyi kolayca satın alabilirsiniz. Engelli çocukların gereksinim duyabilecekleri tüm özellikleri barındıran manuel çocuk tekerlekli sandalye modellerine, online alışveriş seçeneğiyle kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Çocuk Tekerlekli Sandalyelerinde Öncü Markalar

Wollex, Kifas, Meyra, Golfi, Comfort Plus, Baczus ve Leo markaları manuel çocuk tekerlekli sandalye imalatı yapan firmaların en bilinenleri olarak gösteriliyor. Her biri küresel birer marka haline gelmeyi başarmış bu markalardan satın alınacak manuel çocuk tekerlekli sandalye modelleri, dayanıklı malzemeleri ve kullanışlı yapıları nedeniyle ömür boyu kullanılabiliyor. Siz de bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru seçimi yapabilmek için Tekerlekli Sandalyeciye güvenin. Dünya markalarını tek çatı altında buluşturan markamız, ihtiyacınız olan engelli yaşam ürünlerine rekabetçi fiyatlarla ulaşmanızı sağlar. Üretici garantili olarak satışa sunduğumuz ürünler sayesinde uzun yıllar boyunca istediğiniz üründe ilk günkü konforu yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.