x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 13 ürün bulunmaktadır.

Hafif Akülü Sandalye Fiyatları

Hafif tekerlekli sandalyeler için akülü bir sisteme sahip olması nedeniyle yalnızca medikal destek ürünlerinin tasarımı ve üretiminde değil, elektronik donanımların kullanımında da güven veren markaları tercih etmeniz gereken bir konu olarak bahsedilebilir.Hafif akülü tekerlekli sandalye modellerinde tıpkı tüm diğer kategorilerde olduğu gibi en güvenilir dünya markalarını sunan ekibimiz ise sizleri Comfort Plus, Wollex gibi herkes tarafından bilinen ve onay almış isimlerle bir araya getirir. Uzun vadeli ve rahat bir kullanım için doğru model gibi doğru markaları da tercih etmek gerektiği unutulmamalıdır.

Hafif akülü tekerlekli sandalye modelleri tercihinizi doğru marka ve modellerden yana yaptığınız takdirde oldukça uzun soluklu bir tasarruf aracına dönüşür ve seneler boyu sizlere eşlik eder. Bu amaçla farklı markaları bulabileceğiniz kataloglarımızı hemen inceleyebilir ve en uygun fiyatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

En İyi Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri

Hafifletilmiş tasarımları gibi ergonomik özellikleriyle de kullanıcısının memnuniyetini kazanan hafif akülü tekerlekli sandalye modellerinde uzun süre oturmada antibakteriyel özelliğini hissettiren kumaş döşemlere sahip tasarımlardan, eğimli yollarda geri düşmeyi önleyici özelliklere sahip modellere kadar pek çok seçeneğe sahipsiniz. Gün içinde sıklıkla ziyaret ettiğiniz mekan, kurum ya da alanları gözünüzde canlandırmanız kendiniz için en ideal hafif akülü tekerlekli sandalye modelini bulmanıza yardımcı olabilir.

Güvenli alışverişin adresi olan sayfalarımızdan dünya markalarına ait hafifletilmiş tasarımları yakından değerlendirebilir, yan yana kıyaslayabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.