x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

list-arama

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm:
Toplam 48 ürün bulunmaktadır.

Yüksek bir hareket kabiliyeti sunmasıyla öne çıkan ve adını buradan alan aktif tekerlekli sandalye modelleri tüm sandalyeler içerisinde en sık gördüğümüz ve en çok talep alan modelleri oluşturuyor denebilir. Özellikle efora dayanan işlerde faaliyet gösterenlerin ve hatta aktif bir spor hayatı olanların daha özgür biçimde hareket etmek için tercih ettiği aktif tekerlekli sandalye modelleri tüm hız veya hareketin tamamen kullanıcının kontrolünde olduğu bir sürüş deneyimi sağlıyor. Günlük yaşamına kesintisiz devam ederken gücünü ortaya koymak isteyenlerin tercih ettiği bu modellere birlikte göz atalım.

Aktif Tekerlekli Sandalye Modelleri

Tasarımında kullanan kişinin tamamen kendi istediği yönde veya hızda hareket etmesine olanak tanıyan ve oldukça sade bir yapı ile karşılaştığımız aktif tekerlekli sandalye modelleri gün içinde ulaşılması gereken yerlere oldukça rahat bir şekilde erişilmesini sağlıyor. Ayrıca kompakt ve hafif yapıları sayesinde gidilen mekandaki depolama sorununu da nispeten çözen bu modeller, malzemelerinin dayanıklılığı sayesinde bu rahatlığın uzun yıllar devam etmesini de garantiliyor.

Güvenlik yönünden farklı detaylara sahip olan bu modelleri kullanıcının kendisi değil, refakatçi desteği ile kullanacak olması halinde emniyet desteklerinin ne kadar önemli olduğu fark edilebilir. Bu durumda ise hem ayak pedalları hem de gövde kemeri mevcut olan modellere yönelmek ideal olabilir. Efor gerektirmesi nedeniyle çocuklar için tercih edileceği takdirde ailenin veya yakınların sürüş desteğini gerektirebilen bu modellerin geçici ve kısa dönem kullanım için de uygun olduğunu eklemekte fayda var.

Aktif Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Aktif kelimesinin tam anlamıyla karşılığını veren ve bunu sağlam olması kadar hareket alanı yüksek donanımlarına da borçlu olan sandalyeler, özellikle sporcuların ya da geçici olarak yürümesi kısıtlananların tercihi oluyor. Kullanım alanları düşünüldüğünde sağlamlığı ve ergonomisi son derece önemli olan bu modellerin özellikle güvenilir markalar arasından seçilmesi gerekiyor. Haliyle her biri güven veren markalardan oluşturduğumuz, her açıdan beklentileri karşılayan aktif tekerlekli sandalye modellerini bulabileceğiniz sayfalarımız ise bakmanız gereken ilk yer oluyor.

İster yetişkin ister çocuk ve genç kullanımı için olsun, her durumda güveni dayanıklılıkla buluşturan, hafifliğinin yanı sıra aldığı çeşitli pozisyonlarla da günlük yaşamın özgürlük çıtasını yukarı çıkaran aktif tekerlekli sandalye modelleri en uygun fiyatlarla kataloglarımızda sıralanıyor. İndirim avantajının öncü markaların güvenilirliği ile buluştuğu modeller, herkesin ihtiyaçlarına aynı anda çözüm olabiliyor.

Aktif Tekerlekli Sandalye Özellikleri

Aktif modellerde hem kişilerin beden yapısına hem kullanım amaçlarına hem de rahatsızlıklarının sonuçlarına bağlı olarak geliştirilen pek çok alternatif özellik bulunabiliyor. Oturma alanının nasıl bir kaplama veya dolguya sahip olduğundan ayak pedallarının nasıl bir yapıda konumlandırıldığına kadar pek çok detaya dikkat etmek mümkün.

Yeni nesil aktif tekerlekli sandalye modelleri arasında kolçakların daha yüksek, sırt desteğinin daha alçak ve tekerleklerin daha büyük olduğu tasarımları sıklıkla görebilirsiniz. Bu modellerin özellikle bilinçli ve bağımsız kullanım sırasında sporcular ya da yüksek tempo işlerde bulunanlar için son derece konforlu olduğundan bahsedilebilir. Sporlarla ilgilenenlerin yanı sıra refakatçi eşliğinde kullanım sağlayacak olanların da oldukça avantajlı bulacağı bir diğer seçenek ise farklı yükseklik ayarlarına katlanabilme özelliğinin eşlik ettiği modeller olacaktır. Kusursuz bir yerleştirmenin yanı sıra son derece pratik bir taşıma imkanı da sunan bu modeller sayesinde aktif kavramının tam karşılığını bulabilirsiniz.

Siz de en yeni ve en güvenilir aktif tekerlekli sandalye modelleri için hemen kataloğumuzda yer verilen markaların favori tasarımlarına göz atabilir, indirimler eşliğinde kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.