x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

TEST

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 48 ürün bulunmaktadır.

Meyra Engelli Yaşam Ürünleri ile Engelleri Aşın

Günümüzde fiziksel engelli ya da hareket etmekte zorluk çeken bireylerin bu sorunlarını aşabilmeleri için tekerlekli sandalye üreten çok sayıda marka bulunuyor. Bu markalardan biri olan Meyra, daha çok üst üretmiş olduğu üst segment tekerlekli sandalye modelleriyle ön plana çıkıyor.

100 yıla yakın bir süredir üstün Alman teknolojisini engelli bireylerin hizmetine sunan Meyra; akülü tekerlekli sandalyeler, manuel tekerlekli sandalyeler, scooterlar, ayağa kaldıran sandalyeler ve aktif sandalyeler gibi pek çok tekerlekli sandalye modelinin imalatını yapıyor. Meyra engelli yaşam ürünleri, yüksek kaliteli malzemeleri ve pek çok engelli yaşam ürününde bulunmayan ayrıcalıklı işlevleri ile tercihini kaliteden ve VIP konfordan yana kullanmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Aktif Tekerlekli Sandalyeler ile Enerjiniz Hiç Bitmesin

Meyra markasının imal ettiği ürünlerin en kullanışlıları arasında yer alan aktif tekerlekli sandalyeler, gün boyunca üstün performans ihtiyacı olan bireyler için özel tasarlanıyor. Sporcular ya da hareketli bir işte çalışanlar başta olmak üzere performans gereksinimi olanlar tarafından tercih edilen aktif Meyra tekerlekli sandalye modelleri, yüksek güvenlikleriyle de güvenli bir kullanım sunuyor. Meyra markasınca üretilen aktif sandalyeler, üzerlerinde bulunan dolgu tekerler sayesinde hareket kolaylığı sağlıyor ve zorlu zeminlerde bile performans kaybını önlüyor. Ayrıca aktif Meyra tekerlekli sandalye modellerinin hemen her parçasının ayarlanabilir olmasından dolayı, kişiselleştirme deneyimi de sağlıyor. Akülü tekerlekli sandalyeler, manuel tekerlekli sandalyeler, scooterlar, ayağa kaldıran sandalyeler ve aktif sandalyeler ile ön plana çıkan marka, bu sayede yaşamda daha aktif olmak isteyen engelli bireylerin beklentilerini karşılıyor.

Meyra Engelli Yaşam Ürünlerine Taksit Avantajı ile Sahip Olun

Siz de Meyra markası tarafından imal edilen akülü tekerlekli sandalyeler, manuel tekerlekli sandalyeler, scooterlar, ayağa kaldıran sandalyeler ve aktif sandalyeler gibi ürünlerden birine sahip olmak istiyorsanız, Tekerlekli Sandalyecinin sağladığı olanaklardan yararlanabilirsiniz. başta olmak üzere değişik markaların engelsiz yaşam araçlarını bir arada sunan Tekerlekli Sandalyeci, tüm bankaların kredi kartlarına taksit olanağı ve ücretsiz kargo hizmetinin yanı sıra satış sonrası teknik destek ile engelli bireylere büyük kolaylıklar sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.