x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

Belmo Engelli Rampalarıyla Engellere Takılmayın

Fiziksel engelleri ya da hastalıkları nedeniyle tekerlekli sandalye kullanmak zorunda olan bireyler, buna rağmen gündelik yaşamda pek çok engelle karşı karşıya kalabiliyor. Araçlara binme, kaldırımlardan ya da birkaç basamaklı apartman merdivenlerinden inme gibi durumlarda, tekerlekli sandalyeler yetersiz kalıyor.

Bu sorunun üstesinden gelebilmek adına çeşitli engelli rampaları imal ediliyor. Belmo markası da bu doğrultuda engelli rampası imal eden firmalar arasında yer alıyor. Hafif alüminyum malzemeden üretilen Belmo engelli rampaları, kullanım alanlarına kolayca yerleştirilip kaldırılabiliyor. Ayrıca Belmo engelli rampalarının kaymaz yüzeyleri, ıslak havalarda bile sorunsuz bir kullanım olanağı sunuyor.

Belmo Engelli Çocuk Pusetleriyle Çocuğunuzu Dünyayla Tanıştırın

Belmo markasının ürettiği ürünler yalnızca engelli rampalarıyla sınırlı değil. Belmo engelli çocuk pusetleri de markanın ürün yelpazesi içerisinde önemli bir yer tutuyor. Engelli çocukların ebeveynleri tarafından rahat bir şekilde dışarı çıkarılmasını sağlayan Belmo engelli çocuk pusetleri, çift yön kullanılabilir koltuğuyla çocuğun istenilen yöne doğru oturtulmasını sağlıyor. Ayarlanabilir yan, sırt ve bel desteği ile çocukların en uygun pozisyonda kalmasına yardımcı olan Belmo engelli çocuk pusetleri, 5 kademeli emniyet kemeriyle de çocukların sürekli güvende kalmalarına yardımcı oluyor. Miniklerin rahatça taşınabilmelerine olanak tanıyan Belmo engelli çocuk pusetleri, bu sayede seyahatlerin çok daha pratik geçmesine olanak tanıyor.

Tekerlekli Sandalyeci Farkıyla Belmo Ürünlerine Sahip Olun

Belmo engelli çocuk pusetleri ve engelli rampaları da dahil olmak üzere çeşitli markaların engelli bireyler için imal etmiş olduğu engelsiz yaşam araçlarını bir arada sunan Tekerlekli Sandalyeci, bu araçların herkes için ulaşılabilir olması amacıyla çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Siz de Belmo engelli yaşam ürünlerinden birine sahip olmak için Tekerlekli Sandalyeciyi tercih ederek, başta kredi kartlarına taksit ve ücretsiz kargo olmak üzere çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Belmo markası tarafından üretilen ürünlerini Tekerlekli Sandalyeciden alarak tedarikçi firma garantisinden de yararlanabilirsiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizde yer alan canlı destek hattını kullanabilir ya da Whatsapp mesaj hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.