x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Easy Lıfe Engelli Rampalarıyla Engelleri Kaldırın

Fiziksel engelli bireyler, gündelik yaşama katılmak için tekerlekli sandalye kullandıkları zamanlarda bile çeşitli engellerle karşı karşıya geliyor. Bu bireylerin gün içerisinde karşılaşabilecekleri her türlü engeli ortadan kaldırabilmek için sürekli yeni ürünler geliştiriliyor. Engelli rampaları da bu doğrultuda imal edilen ürünler arasında yer alıyor.

Easy Life ve daha pek çok markanın üretmiş olduğu engelli rampaları, merdiven ya da kaldırım gibi yerlerden engelli bireylerin kolayca inip çıkmasını sağlıyor. Ayrıca Easy Life engelli rampaları araçlara monte edilerek, engelli bireylerin tekerlekli sandalyeleriyle araçlara binmeleri de sağlanıyor. 200 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunan Easy Life tekerlekli sandalye rampaları, her geçen gün daha fazla alanda kullanılıyor.

Engelli Rampası Alırken Bu Noktaları Gözden Kaçırmayın

Easy Life ya da daha farklı markalar tarafından üretilen engelli rampalarını satın almadan önce bazı hususların gözden kaçırılmaması gerekiyor. Engelli rampalarının kaygan olmaması ve ıslandığı zamanlarda bile tutuşunun yüksek olması önem taşıyor. Easy Life markası tarafından üretilen engelli rampaları, bu şartı yerine getiriyor. Ayrıca alınacak rampaların kolay kaldırılıp indirilebilmesi için sağlam ve hafif malzemeden üretilmiş olması da zorunluluk arz ediyor. Alüminyum malzeme kullanan Easy Life markası bu noktada da başarısını gösteriyor. Engellilerin rahatça varış noktasına ulaşmalarına yardımcı olan engelli rampaları, ulaşımı zor alanlarda dahi büyük kolaylık sağlıyor.

Easy Life Engelli Rampasına Cazip Ödeme Seçenekleriyle Sahip Olun

Hem iç hem de dış mekanlarda kullanabileceğiniz Easy Life engelli rampaları, Tekerlekli Sandalyeci tarafından uygun ödeme koşullarıyla satılıyor. Siz de Easy Life engelli rampasına sahip olmak isterseniz web sitemiz üzerinden kolayca siparişinizi oluşturabilir, kredi kartına taksit ve ücretsiz ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Easy Life rampasını almak için firmamızı tercih etmeniz halinde satış sonrası destek ve tedarikçi firma garantisinden de yararlanabilirsiniz. Easy Life ürünleri ya da hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için 0507 644 20 00 numaralı Whatsapp mesaj hattımızdan ya da 0850 532 40 00 numaralı çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.