x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Quickie ile Her An Aktif Kalın

Fiziksel engelli bireylerin gündelik yaşamlarını kolaylaştırmaya yarayan tekerlekli sandalyeler, kullanım amaçlarına bağlı olarak kendi içlerinde farklı sınıflara ayrılıyor. Performans gerektiren işlerde çalışanlar, sporcular ya da seri hareket etmek isteyen engelli bireylerin tercih ettikleri aktif tekerlekli sandalyeler de bu sınıflar arasında yer alıyor.

Quickie markası tarafından imal edilen aktif tekerlekli sandalyeler, bireylerin normal tekerlekli sandalyelere kıyasla çok daha seri hareket etmelerine olanak tanıyor. Üretmiş olduğu aktif tekerlekli sandalye modelleriyle öne çıkan Quickie, engelli bireylerin spor ve çalışma hayatında da yer almalarına yardımcı oluyor. Quickie tekerlekli sandalye markasının ürettiği tekerlekli sandalyeler, aynı zamanda cazip fiyatlarıyla tercih sebebi oluyor.

Aktif Tekerlekli Sandalye Seçiminin Püf Noktaları

Quickie tekerlekli sandalye ya da başka bir markadan aktif tekerlekli sandalye alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Bunların başında tekerlekli sandalyenin hafif olması geliyor. Daha hızlı hareket edebilmek için hafif alüminyum malzemeden imal edilen Quickie tekerlekli sandalye modelleri, aynı zamanda sağlamlığından da taviz vermiyor. Ayrıca alınacak olan Quickie tekerlekli sandalye modellerinin lastiklerinin dolgu olması da önem arz ediyor. Beklenen yüksek performansın sağlanabilmesi için Quickie tekerlekli sandalye tüm ürünlerinde dolgu lastik kullanıyor. Son olarak da tekerlekli sandalyelerin gelişmiş güvenlik sistemlerine sahip olması gerekiyor. Özellikle performans sergilerken herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına emniyet kemeri sisteminin iyi düzeyde olması gerekiyor.

Cazip Fırsatlar ile Quickie Tekerlekli Sandalye Sahibi Olun

2001 yılından itibaren "Engel Olma Destek Ol” sloganıyla yola çıkan ve Quickie tekerlekli sandalye modelleri de dahil olmak üzere pek çok markanın engelli bireylere yönelik üretmiş olduğu araçların satışını yapan Tekerlekli Sandalyeci, aktif tekerlekli sandalyeler hususunda geniş bir ürün yelpazesine sahip. Quickie tekerlekli sandalye modellerini cazip fiyatlarla satışa sunan Tekerlekli Sandalyeci ile spor ve çalışma yaşamında söz sahibi olabilirsiniz. Nitelikli ürünleri ile yaşama değer katan Quickie, hayata aktif olarak katılmanıza yardımcı oluyor. Üretime katılan ve öz güvenli bireylerin bir arada bulunması engellerin aslında birer engel olmadığının en büyük göstergesi oluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.