x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Engellerle Mücadelede En İyi Dostunuz: Racer Evo

Doğuştan var olan ya da sonradan ortaya çıkan fiziksel engelleri nedeniyle eğitim, çalışma ve eğlence olanaklarından uzaklaşan engelli bireyler yaşamlarını normal insanlar gibi sürdürebilmek ve engellerinin yaşamlarını kısıtlamasına direnmek için pek çok yola başvuruyor. Engellerle mücadele kapsamında tekerlekli sandalyeler, engelli bireylerin en iyi yol arkadaşları arasında bulunuyor. Bu amaçla engelli çocuk puseti üretimi yapan çok sayıda firmadan biri olan Racer Evo, engelsiz yaşama büyük katkı sağlıyor. Racer Evo markası tarafından imal edilen engelli çocuk pusetleri yüksek kaliteli ve güvenli olmaları nedeniyle tercih ediliyor. Racer Evo engelli çocuk pusetleri hem iç hem de dış alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Racer Evo Engelli Çocuk Pusetleriyle Çocuğunuzu Özgürleştirin

Racer Evo markası tarafından imal edilen engelsiz yaşam ürünleri arasında çocuk pusetleri, önemli bir yer kaplıyor. Fiziksel engelli çocukların ebeveynleri tarafından zorluk yaşamadan dışarı çıkarılmasını sağlayan Racer Evo engelli çocuk pusetleri, çocukların eve hapsolmalarını engelliyor. Her yaş grubundan engelli çocuk için farklı boyut seçenekleri bulunan Racer Evo çocuk pusetleri, 120 kilograma kadar olan ağırlıklara dayanabiliyor. Üstelik çocukların güven içerisinde taşınabilmeleri için beş kademeli güvenlik kemeri bulunuyor. Bu da miniklerin güven içerisinde taşınmasına olanak sağlıyor.

Tekerlekli Sandalyeci Farkıyla Racer Evo Ürünlerine Sahip Olun

Siz de Racer Evo tekerlekli sandalye tarafından imal edilmiş olan engelsiz yaşam ürünlerine sahip olmak istiyorsanız, online alışveriş ayrıcalığı ile Tekerlekli Sandalyeci web sitemizi kullanabilirsiniz. Racer Evo tekerlekli sandalye modelleri de dahil olmak üzere pek çok markanın engelsiz yaşam araçlarını bir arada sunan Tekerlekli Sandalyeci, yaşama değer katan ürünleri bir arada buluşturuyor. Çocukların rahatlıkla ev dışına çıkabilmeleri için ihtiyacı olan donatıları bir arada sunan Racer Evo avantajlarından faydalanmak ve diğer markaların nitelikli engelli yaşam ünitelerini incelemek için siz de Tekerlekli Sandalyeci farkını keşfedin. Türkiye’nin dört bir noktasından ulaşabileceğiniz online mağazamız sayesinde aradığınız Racer Evo ürününe kolayca ulaşabilirsiniz. Beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılamanıza olanak sağlayan Tekerlekli Sandalyeci, iyi fiyat avantajıyla ihtiyaçlarınıza avantajlı şartlarda ulaşmanızı sağlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.