x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

RÖMER R254 SIRTI YATARLI MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE

Ürün Kodu: TSR254
Barkod: 8684553010178
%0 İndirim
19.250,00 TL
19.250,00 TL
Daha Fazla Römer
RÖMER R254 SIRTI YATARLI MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE   

Alman kalitesi ile Avrupa standartlarında üretilen Römer R254 ile kullanıcının buluştuğu bu modeldeki Sırtı Yatarlı Manuel Tekerlekli Sandalyemiz standart özelliklerinin yanı sıra, ekstra konfor ve esneklik sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. R254 Sırt Yatarlı Alüminyum Özellikli Tekerlekli Sandalye, görsel açıdan da göz dolduran bir manuel tekerlekli sandalye modelidir. R254 alüminyum alaşımlı gövdesi ile 17kg ağırlığa sahiptir. Katlanabilir şasesi ve 67 cm sandalye genişliği ile taşıma ve depolama esnasında az yer kaplar. R254 alüminyum özellikli tekerlekli sandalye, gerektiğinde hızla demonte edilebilecek özelliklerle donatılmıştır.

Römer R254 modelin sırt desteği gerekli durumlarda 180 derece arkaya yatabilir. Alüminyum Özellikli Tekerlekli Sandalye, çıkarılabilen baş desteği sayesinde baş ve boyun ağrılarını önlemeye yardımcı olduğu gibi, dilendiği takdirde destek parçası olmadan da kullanılabilir ya da depolanabilir. Ayak ve bacaklarda oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçilmesi amacıyla açısı ayarlanabilen baldır desteği ve tamamen yukarı kaldırılabilen ayak destek mekanizması kullanılmıştır. Römer R254 Sırt Yatarlı Alüminyum Özellikli Tekerlekli Sandalyenin kolçakları çıkarılabilir olup kullanım esnasında ve kullanıcının transferi sırasında kolaylık sunmaktadır. Kullanıcının güvenliğinin sağlanması için Sırt yatarlı Alüminyum Özellikli Tekerlekli Sandalye geriye düşmeyi önleyici 'anti-tipper” mekanizması bulundurmaktadır.

·         Toplam Uzunluk: 124cm

·         Toplam Genişlik: 67cm

·         Toplam Ağırlık: 17kg

 

3 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.

Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak tedarikçi firmaya gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Garanti kapsamında ürün gönderimi için lütfen önce www.tekerleklisandalyeci.com ile iletişime geçin.

Garanti Bilgisi
36
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.