x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

RÖMER R409 SIRTI YATARLI BANYO VE WC SANDALYESİ

Ürün Kodu: TSR409
Barkod: 8684553010253
%5 İndirim
13.300,00 TL
14.000,00 TL
Daha Fazla Römer
RÖMER R409 SIRTI YATARLI BANYO VE WC SANDALYESİ
 

Alman kalitesi ile Avrupa standartlarında üretilen Römer R409 ile buluştuğu Büyük Tekerlekli Banyo Tuvalet Sandalyesi ev içi kullanıma uygun olup hem manuel tekerlekli sandalye hem banyo tuvalet sandalyesi olarak kullanılabilecek çok fonksiyonlu bir üründür. Kullanıcının banyo yapması veya tuvalet ihtiyacını gidermek amacıyla gerekli özellikleri sağlayacak biçimde üretilmiştir. Römer R409 Büyük Tekerlekli Banyo Tuvalet Sandalyesi krom nikelaj profilden üretilmiştir ve şasesi katlanabilir özelliktedir. Koltuk döşemesi deri olup kolaylıkla temizlenir ve leke tutmaz. Aynı zamanda suyla temasın yoğun olduğu banyo ve tuvalet gibi ortamlarda kullanıma uygundur. Paslanmaz ve döşemesi kolayca silinip temizlenip hızla kurur.  Römer R409 Büyük Tekerlekli Banyo Tuvalet Sandalyesi çıkarılabilir klozet sistemine sahiptir. Ayak destek pedalları metalden üretilmiştir. Silikon dolgu olan tekerlekleri patlamaz özelliktedir ve aşınmalara karşı dayanıklıdır. Arka tekerleklerinde kolayca kullanılabilir fren sistemi mevcuttur. Böylece sandalye banyo ve tuvalette kullanımı sırasında kolaylıkla sabitlenir ve emniyetli kullanım sağlar. Sırt desteği gerekli durumlarda 180 derece arkaya yatırılabilir. Ayak ve bacaklarda oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçilmesi amacıyla açısı ayarlanabilen baldır desteği ve tamamen yukarı kaldırılabilen ayak destek mekanizması kullanılmıştır.

Römer R409 Büyük Tekerlekli Banyo Tuvalet Sandalyesi 28 kg ağırlığı ile 120 kg taşıma kapasitesine sahip, dayanıklı bir üründür. Oturma yeri genişliği 44 cm, oturma yeri derinliği 44 cm, yüksekliği ise 50 cm’dir. Pratiklik ve sağlamlık veren özellikleri ile banyo ve tuvalet ihtiyacının giderilmesinde kullanıcıların en büyük yardımcısı olmaktadır.

·         Toplam Uzunluk: 122cm

·         Toplam Genişlik: 65cm

·         Oturma Genişliği: 44cm

·         Oturma Derinliği: 44cm

·         Toplam Ağırlık: 28kg

 

3 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.

Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak tedarikçi firmaya gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Garanti kapsamında ürün gönderimi için lütfen önce www.tekerleklisandalyeci.com ile iletişime geçin.

Garanti Bilgisi
36
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.