x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

RÖMER R302 MANUEL TEKERLEKLİ ÇOCUK SANDALYESİ

Ürün Kodu: ABEUZ349
Barkod: 8684553010215
%0 İndirim
6.050,00 TL
6.050,00 TL
 
RÖMER R302 MANUEL ÇOCUK TEKERLEKLİ SANDALYESİ 
 

Alman kalitesi ile Avrupa standartlarında üretilen Römer R302 modeli ile buluştuğu modelimizdeki çocuk manuel tekerlekli sandalyemiz, kullanıcılarının kendine has özellikleri ve gereksinimleri dikkate alınarak üretilmiştir. Çocukların tekerlekli sandalye kullanımı sırasında rahat ve emniyette olmalarını sağlayacak, uzun süreli kullanımlarda dahi avantaj sağlayacak bir manuel tekerlekli sandalye modelidir.

Römer R302 Çocuk Manuel Tekerlekli Sandalye tercih edilen durumlarda, el tutmaçları sayesinde refakatçi kullanımına da uygundur. Basamak atlatma çubuğu ile hareket kabiliyeti arttırılmış olan R302 göz alıcı renkte ve çelik gövdesi ile sağlam bir üründür. Taşıma ve depolama açısından pratiklik sağlamaktadır. 17.5 kg ağırlığına karşın 75 kg maksimum yük taşıma kapasitesine sahiptir. Ön ve arka tekerlekler PVC dolgu malzemeden üretilmiştir, böylece lastiklerin patlaması sorununun önüne geçilmiş ve dış mekanlarda da güvenle kullanılması sağlanmıştır. Kumaşın antibakteriyel özellikte olması sayesinde tekerlekli sandalye uzun süre kullanıldığında dahi bakteri oluşumunun önüne geçilerek hijyen sağlanmaktadır.

·         Toplam Uzunluk: 96cm

·         Toplam Genişlik: 55cm

·         Oturma Genişliği: 40cm

·         Oturma Derinliği: 36cm

·         Toplam Ağırlık: 17.5kg

3 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.

Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak tedarikçi firmaya gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Garanti kapsamında ürün gönderimi için lütfen önce www.tekerleklisandalyeci.com ile iletişime geçin.

Garanti Bilgisi
36
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.