x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

RÖMER R101 AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE

Ürün Kodu: R101
Barkod: 8684553010017
%0 İndirim
21.000,00 TL
21.000,00 TL

RÖMER R101 AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE

Alman kalitesini ile Avrupa standartlarında üretilen Römer R101 ile kullanıcıyla buluşan akülü yapısı ile kullanıcısını yormayan Römer 101 akülü tekerlekli sandalye terletme yapmayan, alev almayan, kir tutmayan hava delikli oturma minderi sayesinde konforlu bir yapıya sahiptir. Katlanabilir yapıda ve çift makaslı güçlendirilmiş çelik şaseye sahiptir. Hareketli kolçaklara ve çıkarılabilir ayaklıklara sahiptir. Hareketli kolçakları sayesinde kollarınızı istediğiniz zaman dinlendirebilir, istediğiniz zamanda efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.  Çıkarılabilir ayaklıkları sayesinde merdiven ve asansör gibi dar alanlarda rahat bir şekilde manevra yapabilmenize olanak sağlar. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Güvenlik açısında en önemli unsur olan Elektromanyetik fren sistemine sahiptir. Geriye devrilmeyi engelleyici anti-tipper tekerleri sayesinde dik yokuşlarda daha ekstra güvenlik sağlamaktadır. Emniyet kemeri ile güvenli sürüş sağlar. Katlanabilir özelliği sayesinde araç bagajlarında rahatlıkla taşınabilir ve kolay bir şekilde depolanabilir.

Römer R101 model 120kg taşıma kapasitesine sahiptir. Güçlendirilmiş formülü ile hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Saatte 6km hıza sahiptir. Tam şarj dolumu ile ortalama 15-20 km yol kat edebilirsiniz. Römer 101 akülü tekerlekli sandalye; 8 inç ön tekerleğe, elektromanyetik fren sistemine ve 12 inç arka tekerleğe, 24V12AH gücünde aküye sahiptir.

·         Genişlik: 45cm / Derinlik: 43cm

3 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.

Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak tedarikçi firmaya gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Garanti kapsamında ürün gönderimi için lütfen önce www.tekerleklisandalyeci.com ile iletişime geçin.


Garanti Bilgisi
36
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.