x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

RÖMER R201 MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE

Ürün Kodu: TSR201
Barkod: 8684553010079
%0 İndirim
4.350,00 TL
4.350,00 TL
Daha Fazla Römer
 
RÖMER R201 MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE 

Alman kalitesi ile Avrupa standartlarında üretilen Römer markası tarafından üretilmiş olan R201 Refakatçi Frenli Standart Manuel Tekerlekli Sandalye. Refakatçi kullanımına uygundur, refakatçi kullanıma ihtiyacı olan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ergonomik yapısı ile kullanıcıya konfor sağlamasının yanı sıra rahat kullanımı ve manevra kabiliyeti ile de refakatçi açısından pratiktir. Bu özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilen bir manuel tekerlekli sandalye modelidir. Römer R201 Refakatçi Frenli Standart Manuel Tekerlekli Sandalye katlanabilir özellikli olup taşıma ve saklamada kolaylık sağlar. Kullanılmadığı zamanlarda ya da taşıma sırasında efor sarf etmeden katlanarak hacmi küçültülür, böylelikle fazla yer kaplamaz. Döşeme kumaşı kolaylıkla silinerek temizlenebilir ve leke tutmaz özelliktedir. El tutaçları yardımıyla refakatçi tarafından kolaylıkla yönlendirilen R201 Frenli Standart Manuel Tekerlekli Sandalye, refakatçi el freni yardımıyla kontrol edilir. Güvenlik önlemi olarak refakatçi el freninin bulunmaktadır.

R201 Frenli Standart Manuel Tekerlekli Sandalye dolgu ön ve arka tekerleklere sahip olup havalı lastiklerin taşıdığı patlama riskini taşımaz. Dolgu tekerlekler zemin aşındırmalarına karşı dayanıklıdır, böylece daha uzun ömürlü kullanım sağlarlar. Sabit kolçaklara ve sabit ayaklıklara sahiptir. Oturma yeri genişliği 50 cm, toplam genişliği 64 cm olup kompakt yapıdadır. Kolçaklarının üst kısımları yumuşak malzeme ile kaplanmıştır ve kullanıcının kolları rahat ettirilir. 15 kg ağırlığına karşın 120 kg'a kadar yük taşıyabilen, hafifliği ve dayanıklılığı bir arada sunan bir manuel tekerlekli sandalye modelidir.

 

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.

Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak tedarikçi firmaya gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Garanti kapsamında ürün gönderimi için lütfen önce www.tekerleklisandalyeci.com ile iletişime geçin.

 

Garanti Bilgisi
36
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.