x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

Rulo Rampa

Ürün Kodu: MORRAMPA
Barkod: 1234599900464
7.260,00 TL
Daha Fazla Römer
Daha Fazla Engelli Rampası

ÜRÜN GENEL ÖZELLİKLERİ 

Bir araştırmaya göre dışarı çıkan bir engelli arkadaşın gün içinde rastladığı merdiven gibi zorluklar yaklaşık %98. Bulunduğumuz bu kalabalık dünya da bazı çevre mühendisler bulunan konumlar ya da başka faktörler yüzünden engelli arkadaşlarımıza kolaylık sağlayamamıştır. Asansörün bozuk olması giriş kapıların yüksekliği gibi sorunları çözmek adına yerli üretim Rulo rampamızı sizlere sunmaktayım. Sizin istediğiniz ölçüye göre özel yapılmaktadır. Belirli alaşımlara göre fiyatı değişmektedir (çelik, alüminyum, karbon) ama bu fiyatı en uygun şekilde sizlere sunmaktayız.

Bu rampanın sizlere sunduğu kolaylık paha biçilemez çünkü çok hafiftir ve bu sayede rulo sürekli yanınızda bulunabilir. Hatta bulundurduğu tekerlekler sayesinde çekerek bile kurtarıcınız olur. Yer kaplamaz bu rampa sizlere ulaştığında sarılı bir şekilde gelir. Sizlere bunu yere bırakıp iterek ruloyu açarsınız ve böylece kullanabilirsiniz. Diğer rampalar gibi saatler boyu süren montaj söz konusu değildir. Pratik bir çözüm sağlamayı hedefleyen bu ürünün yerli malı olması ile yurt dışında çok tercih edilenler arasındadır.

Rulo Rampa kurulumu ve montaj gerektirmediği gibi mimari dokuda hiçbir değişiklik gerektirmez. Bu ürüne her zaman ihtiyacınız olacağı şüphesiz. Fizyoterapi seanslarına, doktor görüşmelerine, iş yerine ya da okula giderken bu ürünün hayat kurtarıcı olacağını hatta keşke daha önce alsam değeceğiniz bir üründür. Bu ürünü yağmur yağarken, tepenizde güneş varken hiç terlemeden kolay ve sağlam bir şekilde yüksek basamakları aşabileceksiniz. Asansör çalışmadığı için saatlerce üzülmenize moralinizi bozmaya gerek kalmayacak. Hem psikolojinizi hem de hayatınızın kolaylığı sağlamak adına tasarlanılan bu ürün ıslak ve kuru yüzeylerde kaymayacak şekilde imal edilmektedir. Rampanın kenarlarında bulunan bağlantılar sayesinde sizlerin güvende olmanızı hatta sizlere sarsmadan sabit bir şekilde durarak bir uçtan diğer uca bağlantı kanalı olur. 

 

Genişlik, uzunluk, kaldıracağı yük, kullanılacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Rulo rampaların kullanım alanları merdivenler, araç içi taşıma, özel kullanımlar olarak değişmektedir. Çok amaçlı kullanımı, hafif, taşıması kolay, yerleştirdiğinizde sağlam durup sizi sarsmadan kolay açılır ve katlanır hale gelmesi ile gözlerinizi kamaştıran bir ürün olduğu kesin. Bu ürünü  kaçırmaman adına senin istediğin ölçülere göre sizden haber bekliyoruz. 

(ENİ 80 CM VE 90 CM OLARAK ÖZEL SİPARİŞ OLUŞTURABİLİRSİNİZ.)

 

Garanti Bilgisi
24
Benzer Ürünler
Seçilenleri Karşılaştır
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.