x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

Römer R108 Akülü Tekerlekli Sandalye

Ürün Kodu: R108
Barkod: 1234599900097
26.730,00 TL

ÜRÜN GENEL ÖZELLİKLERİ


			

Römer R108 akülü tekerlekli sandalye modeli ile konforu ve ergonomiyi bir arada bulacaksınız. Standart yüksekliği sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Römer R108 akülü tekerlekli sandalye modeli, yemek masalarına uyum sağlayan yapısı sayesinde hem ev içinde hem de ev dışında en büyük yardımcınız olacaktır. Tekerlekli sandalyenizden kalkmadan kolayca yemeğinizi yiyebileceğiniz Römer R108 akülü tekerlekli sandalye modelinin kolçak bölümü, kollarınızı dinlendirebilmenize yardımcı olur. Ayaklık bölümü çıkarılabilen Römer R108 akülü tekerlekli sandalye modeli, bu sayede tekerlekli sandalyenizde rahatça ayaklarınızı dinlendirebilmenize olanak sağlar.

Açılan Kolçaklar ile Yüksek İşlevsellik

Römer R108 akülü tekerlekli sandalye modelinin kolçakları açılabilir özelliğe sahiptir. Bu sayede dilediğinizde kollarınızı özgürce hareket ettirebilirsiniz. Yüksek derecede sağladığı sürüş rahatlığı ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan Römer R108 akülü tekerlekli sandalye modelinin ayırt edici diğer özellikleri ise şu şekildedir:

12V / 26Ah ölçeğinde aküye sahip olan Römer R108 akülü tekerlekli sandalye modeli, 15 km’lik menzili sayesinde kesintisiz yolculuklar yapmanıza yardımcı olur. 46 cm’lik oturma genişliği sayesinde her bedene sahip olan bireylere hitap eden bu modelin toplam ağırlığı ise 38 kg’dır. Havalı tekerleri sayesinde pürüzsüz bir yolculuk geçirmenize olanak sağlayan Römer R108 akülü tekerlekli sandalye modeline hemen sahip olmak için siz de Tekerlekli Sandalyeciyi tercih edin. Bağış için de değerlendirebileceğiniz engelli medikal ürünleri sayesinde hayatınızı kolaylaştırın.


Büyük Tekerli Akülü Sandalye Garanti Kapsamı  
		

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.

Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak tedarikçi firmaya gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Garanti kapsamında ürün gönderimi için lütfen önce www.tekerleklisandalyeci.com ile iletişime geçin.

ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Garanti Bilgisi
24
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.