x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

Meyra ZX 1 Manuel Aktif Sandalye

Ürün Kodu: MORMEYRAZX1
Barkod: 1234599900451
110.200,00 TL
Daha Fazla MEYRA

Meyra ZX 1 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye

Meyra ZX 1 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye, kullanıcının bedenine tam uyum sağlayarak onunla bir bütün oluşturan, ekstra kullanışlı ve hafif bir manuel tekerlekli sandalye modelidir. Meyra ZX 1 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye’nin koltuğu kullanıcının ölçülerine göre ayarlanabilir. Esnek yapısı bu tekerlekli sandalyeye benzerlerinden daha fazla konfor ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Meyra ZX 1 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye ultra hafif kasası ile hem yönlendirilmesi, hem de taşınıp depolanması kolay bir üründür. Yalnızca 6,7 kg. ağırlığına karşın, 120 kg.a kadar yük taşıyabilen, hafif olmasının yanında güçlü ve dayanıklı bir manuel tekerlekli sandalyedir. Katlanabilir özellikteki gövdesi isteğe göre sabitlenebilir. Şasesi oniki çeşit renk seçeneği ile sunulmaktadır.

Meyra ZX 1 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye opsiyonel boyutlu olarak kişiye özel bir tasarım sağlar. Koltuk genişliği 34-50 cm, koltuk derinliği 38-50 cm, sırt yüksekliği ise 28-50 cm aralığında belirlenebilir. Oturma genişliğinin bu derece esnek olması, büyük beden kullanıcılar tarafından kullanılmasına da imkan vermektedir.

Meyra ZX 1 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye’nin oturma kısmı yastıklı olup rahattır ve uzun süreli kullanımlar için uygundur. Oturma ve sırt kısmı kaplaması nefes alır ve terleme yapmaz. Her yöne dönebilen ön tekerlekleri sayesinde zahmetsizce yönlendirilebilen, pratik ve kullanışlı bir aktif manuel tekerlekli sandalye seçeneği sunmaktadır.

Meyra ZX 1 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır

Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak tedarikçi firmaya gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Garanti kapsamında ürün gönderimi için lütfen önce www.tekerleklisandalyeci.com ile iletişime geçin.

GENEL & TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Garanti Bilgisi
0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.