x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

Meyra XR Aktif Tekerlekli Sandalye

Ürün Kodu: MORXR
Barkod: 1234599900478
121.600,00 TL
Daha Fazla MEYRA

Meyra XR Aktif Tekerlekli Sandalye Özellikleri

Meyra XR Aktif Tekerlekli Sandalye, kişiye özel üretilen ve kullanıcının bedenine tam uyum sağlayarak onunla bir bütün oluşturmayı hedefleyen, ekstra kullanışlı ve hafif bir manuel tekerlekli sandalye modelidir. Kullanıcıların bedensel özellikleri birbirlerinden farklılık gösterir ve özellikle bazı kullanıcılar standart ölçülerdeki tekerlekli sandalye kullanımından istedikleri performansı göremeyebilirler. Bu durum gözönünde bulundurularak Meyra XR Aktif Tekerlekli Sandalye kullanıcıya özel tasarlanır ve gerek günlük kullanımda, gerekse boş zaman aktivitelerinde kullanıcıya rahatlıkla eşlik edebilir. Aynı zamanda seyahatlerde kullanmak için idealdir.

Meyra XR Aktif Tekerlekli Sandalye ultra hafif kasası ile hem yönlendirilmesi, hem de taşınıp depolanması kolay bir üründür. Yalnızca 6 kg. ağırlığına karşın, 120 kg.a kadar yük taşıyabilen, hafif olmasının yanında güçlü ve dayanıklı bir manuel tekerlekli sandalyedir. Katlanabilir özellikteki gövdesi katlandığında kilitlenir, aynı zamanda tekerlekleri takılı durumdayken de katlanabilme özelliğine sahiptir.

Meyra XR Aktif Tekerlekli Sandalye opsiyonel boyutlu olarak kişiye özel bir tasarım sağlar. Koltuk genişliği 36-46 cm, koltuk derinliği 38-46 cm, arka koltuk yüksekliği ise 25-40 cm aralığında belirlenebilir. Ön ve arka tekerleklerinin boyutu da gövde boyutuna göre değişkenlik gösterir.

Meyra XR Aktif Tekerlekli Sandalye’nin oturma kısmı yastıklı olup rahattır ve uzun süreli kullanımlar için uygundur. Oturma ve sırt kısmı kaplaması nefes alır ve terleme yapmaz. Ayaklık kısmında bulunan bant sayesinde baldır desteği sağlar ve bacakların geriye düşmesini engeller.

Meyra XR Aktif Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır

Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak tedarikçi firmaya gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Garanti kapsamında ürün gönderimi için lütfen önce www.tekerleklisandalyeci.com ile iletişime geçin.

GENEL & TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Garanti Bilgisi
24
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.