x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

Römer Ekonomik Akülü Tekerlekli Sandalye

Ürün Kodu: REKO
Barkod: 1234599900095
21.582,00 TL
Daha Fazla Römer
Daha Fazla Akülü Ürünler
RÖMER EKONOMİK AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE
 
Römer Ekonomik akülü tekerlekli sandalye modeli ile öz güvenli sürüşler sizleri bekliyor. Düşük ücreti sayesinde çok geniş bir hedef kitleye hitap eden Römer akülü tekerlekli sandalye modeli, herkes için ulaşılabilirdir. Kullanım kolaylığı sayesinde kullanıcısını yormayan Römer akülü tekerlekli sandalye modeli, standart yüksekliğe sahiptir. Ürünün kolçakları, yemek masasına uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede yemek yerken farklı bir sandalyeye geçmek zorunda kalmazsınız. Ayaklıkları çıkarılabilen bu medikal ürünün kolçakları da açılabilir. İç ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz Römer akülü tekerlekli sandalye modeline rekabetçi fiyatlarla ulaşmak için Tekerlekli Sandalyeci tercihiniz olsun.
 Dünya markası tekerlekli sandalye üreticilerinin ortak noktası olan Tekerlekli Sandalyeci sayesinde, medikal ürünler arasından fiyat karşılaştırması yaparak sizin için en uygun olan ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Yaşlı ve engellilerin öncelikli tercihi olan Römer akülü tekerlekli sandalye modelinin ayırt edici birçok özelliği vardır. Bu özellikler şöyle sıralanabilir;
 
Antibakteriyel kumaşa sahiptir.
️ Opsiyonel olarak oturma minderi ile birlikte sunulur.
Anti-tipper tekeri ile eğimli alanlarda sandalyeyi geri kaçırmaz.
 İstediğiniz zaman manuel olarak da kullanabilirsiniz. Bu durum, akünün bittiği istenmeyen durumlarda oldukça avantajlı olacaktır.
 Ani darbelere karşı savaşan arka süspansiyon sistemine sahiptir.
       
Garanti Bilgisi
24
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.