x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

RÖMER R211 HAFİF MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE

Ürün Kodu: CJMTY367
Barkod: 8684553010086
%5 İndirim
7.400,00 TL
7.750,00 TL
Daha Fazla Römer
RÖMER R211 HAFİF MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE
 

Alman kalitesi ile Avrupa standartlarında üretilen Römer markası R211 modeli 120 kg taşıma kapasitesi sayesinde her yaştan bireyin rahatlıkla kullanabildiği hafif tekerlekli sandalyedir. Dolgu tekerlere sahiptir. Toplamda 45 cm’lik oturma genişliğe sahip olan bu sandalyeler, günün her anında rahatlıkla hareket edebilmenize olanak sağlar. Refakatçi destekli olan R211 hafif tekerlekli sandalye, hafifliği sayesinde istediğiniz her yere kolay bir şekilde taşınabilir. Römer R211 model sandalyenin ağırlığı 11kg’dır. Fiyat bakımından da oldukça avantajlı olan bu ürünler, özellikle seyahatlerde en büyük yardımcınız olacaktır. Tekerlekli Sandalyeci ayrıcalığı ile sahip olabileceğiniz R211 hafif tekerlekli sandalye, katlanabilir özelliği sayesinde depolama zahmetinden tamamıyla kurtulmanıza olanak sağlar. Araç bagajlarına rahatlıkla sığabilen bu ürünlerde refakatçi için özel fren sistemi bulunduğu için ekstra avantajlıdır. Dolgu tekerlere sahip olan R211 hafif tekerlekli sandalye, bu sayede konforlu bir sürüş imkânı tanır. Römer R211 model sandalye iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Alüminyum gövde yapısında sahiptir. Oturma yeri teri, sırtlık ve oturma minderi gibi bölümleri leke tutmaz. Ürünün kumaşı hava alabilir, bu sayede terletmez. Yukarı doğru kaldırılabilen kolçaklara sahiptir. Ayak basma yeri zahmetsizce ayarlanabilen R211 hafif tekerlekli sandalyenin ön teker maşası alüminyumdan imal edilmiştir. Üç kademe yükseklik değerine sahip olan ayak koyma yeri sayesinde konforu maksimum seviyede hissedersiniz. Arka tekerleri yumuşak silikon dolgudan imal edilen R211 hafif tekerlekli sandalyelerin jantları ise alüminyum alaşımdan meydana gelir. Kullanıcılarının eşyalarını rahatlıkla muhafaza edebileceği cep kısmı bulunan R211 hafif tekerlekli sandalye, 10 yıl yedek parça garantisi ile sizlere sunulan R211 hafif tekerlekli sandalyeyi seyreltilmiş dezenfektan ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

·         Genişlik: 46cm / Derinlik: 37cm

Sarsıntıyı emen havalı tekerlere sahip olan R211 hafif tekerlekli sandalye, bu sayede konforlu bir sürüş imkanı tanır. Anti-tiper teker ve baş dayama aparatının opsiyonel olarak sunulduğu R211 hafif tekerlekli sandalye, yaşamınızı kolaylaştıracak daha pek çok detaya sahiptir. Sandalyenin diğer önemli özellikleri ise şöyle sıralanabilir.

İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Yüksek alanlara rahatlıkla kaldırılabilir.

Alüminyum gövde yapısına sahiptir.

Oturma teri, sırtlık ve oturma minderi gibi bölümleri leke tutmaz.

Ürün kumaşı hava alabilir, bu sayede terletmez.

Yukarı tam olarak kaldırılabilen kolçaklara sahiptir.

Pürüzsüz ve gözeneksiz yüzeyi sayesinde yüzeyinde bakteri oluşturmaz.

Ayak basma yeri zahmetsizce ayarlanabilen R211 hafif tekerlekli sandalyenin ön teker maşası alüminyumdan imal edilmiştir. Üç kademe yükseklik değerine sahip olan ayak koyma yeri sayesinde konforu maksimum seviyede hissedersiniz. Arka tekerleri yumuşak silikon dolgudan imal edilen R211 hafif tekerlekli sandalyelerin jantları ise alüminyum alaşımdan meydana gelir. Kullanıcılarının eşyalarını rahatlıkla muhafaza edebileceği cep kısmı bulunan R211 hafif tekerlekli sandalye, 10 yıl yedek parça garantisi ile sizlere sunulan R211 hafif tekerlekli sandalyeyi seyreltilmiş dezenfektan ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

3 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.

Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak tedarikçi firmaya gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Garanti kapsamında ürün gönderimi için lütfen önce www.tekerleklisandalyeci.com ile iletişime geçin.

Garanti Bilgisi
36
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.