x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

RÖMER R212 HAFİF MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE

Ürün Kodu: TSR212
Barkod: 8684553010093
%0 İndirim
7.250,00 TL
7.250,00 TL
Daha Fazla Römer
RÖMER R212 HAFİF MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE
 

Alman kalitesi ile Avrupa standartlarında üretilen Römer markası R212 modeli 120 kg taşıma kapasitesi sayesinde her yaştan bireyin rahatlıkla kullanabildiği hafif tekerlekli sandalyedir. Dolgu tekerlere sahiptir. Toplamda 45 cm’lik oturma genişliğe sahip olan bu sandalyeler, günün her anında rahatlıkla hareket edebilmenize olanak sağlar. Antibakteriyel tekstil döşemeye sahip olan R212 hafif tekerlekli sandalye, hafif alüminyum kasa ile sağlamlığı ve ergonomiyi bir arada sunar. Refakatçi destekli olan R212 hafif tekerlekli sandalye, hafifliği sayesinde istediğiniz her yere kolay bir şekilde taşınabilir. Römer R212 model sandalyenin ağırlığı 10kg’dır. Fiyat bakımından da oldukça avantajlı olan bu ürünler, özellikle seyahatlerde en büyük yardımcınız olacaktır. Tekerlekli Sandalyeci ayrıcalığı ile sahip olabileceğiniz R212 hafif tekerlekli sandalye, katlanabilir özelliği sayesinde depolama zahmetinden tamamıyla kurtulmanıza olanak sağlar. Araç bagajlarına rahatlıkla sığabilen bu ürünlerde refakatçi için özel fren sistemi bulunduğu için ekstra avantajlıdır. Dolgu tekerlere sahip olan R212 hafif tekerlekli sandalye, bu sayede konforlu bir sürüş imkânı tanır. Römer R212 model sandalye iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Alüminyum gövde yapısında sahiptir. Oturma yeri teri, sırtlık ve oturma minderi gibi bölümleri leke tutmaz. Ürünün kumaşı hava alabilir, bu sayede terletmez. Yukarı doğru kaldırılabilen kolçaklara sahiptir. Ayak basma yeri zahmetsizce ayarlanabilen R212 hafif tekerlekli sandalyenin ön teker maşası alüminyumdan imal edilmiştir. Üç kademe yükseklik değerine sahip olan ayak koyma yeri sayesinde konforu maksimum seviyede hissedersiniz. Arka tekerleri yumuşak silikon dolgudan imal edilmiştir. Kullanıcılarının eşyalarını rahatlıkla muhafaza edebileceği cep kısmı bulunan R212 hafif tekerlekli sandalye, 10 yıl yedek parça garantisi ile sizlere sunulan R212 hafif tekerlekli sandalyeyi seyreltilmiş dezenfektan ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kilitlenebilir refakatçi fren sistemi sayesinde özellikle eğimli alanlarda üst düzey güvenlik sağlar. Estetik görünümü ve renkli yapısı sayesinde standart sandalyelerden farkını ilk bakışta hissedebilirsiniz.

·         Genişlik: 46cm / Derinlik: 37cm

 
45 cm’lik oturma genişliğine sahip olan R212 hafif tekerlekli sandalyelerin taşıma kapasitesi ise 120 kilogramdır. Ön ve arka tekerleri silikon dolgudan oluşturulan tekerlekli sandalyelerin kolçakları sabittir. Hasta, dilediği zaman kollarını dinlendirmek amacıyla kolçaklara dayayabilir. Birbirinden farklı özellikleriyle kullanıcı gereksinimlerini tam olarak karşılayan R212 hafif tekerlekli sandalyelerin diğer özellikleri ise şöyle sıralanabilir;
 

Kilitlenebilir refakatçi fren sistemi sayesinde özellikle eğimli alanlarda üst düzey güvenlik sağlar.

Estetik görünümü ve renkli yapısı sayesinde standart sandalyelerden farkını ilk bakışta hissedebilirsiniz. 

Katlanabilir özelliğe sahip olan bu tekerlekli sandalyeler en küçük alanlarda bile kolay bir şekilde depolanabilir.

 

3 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.

Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak tedarikçi firmaya gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Garanti kapsamında ürün gönderimi için lütfen önce www.tekerleklisandalyeci.com ile iletişime geçin.

Garanti Bilgisi
36
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.