x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

detay-arama

Römer R102 Akülü Tekerlekli Sandalye

Ürün Kodu: R102
Barkod: 1234599900003
26.400,00 TL

ÜRÜN GENEL ÖZELLİKLERİ

 

İki adet çanta akü ve motora sahip olan Römer R102 akülü tekerlekli sandalye, joystick vasıtasıyla kumanda edilir. Arazi yapısına uygun olarak kullanılabilen Römer R102 akülü tekerlekli sandalye, katlanabilir olduğu için kolay bir şekilde depolanabilir ve istediğiniz lokasyona taşınabilir. Mekanik donanımlara sahip olan güçlü gövdesi ile kullanıcısı için uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunan Römer R102 akülü tekerlekli sandalye, güçlü şasesi sayesinde zamanla problem çıkarmaz. Geriye doğru açılan kolçakları sayesinde kullanım imkanına sahip olan tekerlekli sandalyelerin ayakları çıkabilir. Bu sayede bu sandalyeleri dilediğiniz zaman normal bir sandalye gibi de kullanabilirsiniz.

Römer R102 Akülü Tekerlekli Sandalye Özellikleri

Genellikle dış mekanlarda kullanılan Römer R102 akülü tekerlekli sandalyelerin özellikleri şöyledir;

Römer R102 akülü tekerlekli sandalye; saatte 6 km hıza ulaşabilir.
22 santimlik kolçak yüksekliği sayesinde kolun ideal bir seviyede yüksekte durmasına yardımcı olur.

Toplamda 65 santimlik genişliğe sahip olan Römer R102 akülü tekerlekli sandalye, farklı ebatlardaki kullanıcılar için aynı yüksek standardı sunar.
Havalı ve dolgu tekerlerin bir arada kullanıldığı bu sandalyelerde yolculukların minimum sarsıntı ile zaman geçmesi sağlanıyor.
130 kilogramlık taşıma kapasitesine sahip olan tekerlekli sandalyenin kendi ağırlığı ise 50 kilogramdır.
46 santimlik oturma genişliğine sahip olan tekerlekli sandalye, 20 kilometrelik araç menzili ile iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
Aracı çalıştırmak için 12V/ 24 Ah ihtiyaç vardır.

Alması Kolay, Kullanması Kolay

İç lastikli şişme tipe sahip olan arka tekerlekleri, en zorlu yol koşullarında bile rahatlıkla hareket etmenize olanak sağlar. Kolayca temizlenebilen döşemeye sahip olan tekerlekli sandalye, alev almaz kumaşı ile sağlığınızı korur. Leke tutmayan özelliği sayesinde özellikle dış mekanlarda vakit geçirenler için de oldukça avantajlı olan tekerlekli sandalye, terletmez özelliği ile de çiçeğin Römer R102 akülü tekerlekli sandalye üzerinde geçirdiği zamanın çok daha kaliteli olmasını sağlar. Siz de kalitesi ve üstün özellikleri ile benzerlerinden ayrışan Römer R102 akülü tekerlekli sandalye modellerine hemen sahip olmak istiyorsanız Tekerlekli Sandalyeci üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

 

ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLER
Garanti Bilgisi
24
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.